Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Pranie brudów

~~JaJan niezalogowany
8 września 2024r. o 20:45
~~Wierszyk mały napisał(a): Bo to nie są żadne cuda
W pralni brudów mamy " bruda ".
Dzień powszedni czy niedziela
Bród tu zawsze się udziela.
Zada se większego truda
Może jemu też się uda
awansować w ta niedziele
z bruda prosto na śmierdziela.

Staram się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobiała Frezja niezalogowany
8 września 2024r. o 22:03
Zniżać się do poziomu Jankesa to wstyd , on nie zasłużył na spotkanie ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonozłota Gunera niezalogowany
8 września 2024r. o 22:57
więc po co szukacie wrażeń? ....zaczepki ,wyzwiska i to Jurkowe idio.tyczne tłumaczenie że chciał KTOŚ tylko pomóc podając moje dane?
więc ja w odpowiedzi tylko chcę się dowiedzieć kto tu chce robić za ''samarytanina''...;D
czyli co? ....wnioskuję że spotkania nie będzie...hahahahaha
cytując zbynia ''zero'' ...''zwykły miękiszon''...;D
teraz poczytałem te wasze kolejne fantazje jak to z tą łajzą ponoć chodziłem po knajpach...;D
gdzie ? ...z kim?
macie z tym wielki ból du=py...macie bo ja tu nigdy nie napiszę nawet imienia jakie byście mogli z kimś skojarzyć...
nigdy nie będę kimś takim jak ten fałszywy grubas co to jakieś śledztwo prowadził kim jest alter i mówił mi że to niby jakiś jego prawie sąsiad...
dlaczego ten grubas tam mnie gnębił pytaniami gdzie mieszka skorn bo wiedział że znam jego adres i nie tylko?...i co ...
grubas został z palcem w tłustej dupie bo jeśli ja coś wiem to wiem dla siebie ...
i to mnie różni od grubasa czy Lucusia...pełnych obłudy i fałszu...

pozostają wam więc tylko fantazje chłoptasie...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~1 niezalogowany
8 września 2024r. o 23:37
Ty masz interes do niego , nie on do ciebie . Skoro ty masz interes ,to ty zapitalaj do niego , czego on ma sie fatygowac do Boleslawca .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Godziny otwarcia niezalogowany
9 września 2024r. o 16:43
Pralnia brudasa czynna 24/24 .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowa Wierzba niezalogowany
9 września 2024r. o 17:53
Parówa był u lucjana czy rajty mu zafalowały?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~cenzor niezalogowany
9 września 2024r. o 17:56
~~Oliwkowa Wierzba napisał(a): Parówa był u lucjana czy rajty mu zafalowały?

Lucjan pisze się z dużej litery patafianie. Falowanie rajtów parówy nikogo nie interesuje. Nawet jak się w nie zerżnie.
p.s poza sąsiadami parówy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowy Śnieżnik niezalogowany
9 września 2024r. o 18:01
Eeee chyba nie był ..!!
Zdryfił ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza