Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy ze ścian świetlicy w Zagajniku zniknie grzyb?
~~Pomarańczowożółta Pernecja niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 14:37
~~Bladofioletowa Macierzanka napisał(a): Holahola KGW jest w Zagajniku.
Tylko nie ma gdzie działać . Gdyby były świetlice wiejskie w każdej wsi ale świetlice a nie pałace to każda by działała i gdyby GCKiS nie oczekiwało z nich dochodów t

To chyba żart bo ja o nim nic nie słyszałem . U czereśników też było koło walczyli o świetlicę teraz nie ma tam nic . A miło być tak prężne . To dajcie spokój z tymi kołami bo to porażka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowa Macierzanka niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 19:49
I ot niewierny Tomasz nam się trafił
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dżejms niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 20:03
Jakiś były półlotnik podbija temat, banalny i miałki. Próbuje podkopać Panią Birmistrzynię.Czy uda mu się ten tłist?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółta Pernecja niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 20:17
~~Dżejms napisał(a): Jakiś były półlotnik podbija temat, banalny i miałki. Próbuje podkopać Panią Birmistrzynię.Czy uda mu się ten tłist?

A gdzie tu widzisz coś o burmistrz ? Wszystko tylko dla KGW to chore a oni i tak mają to gdzie . Patrzą jak kieszenie nabić z naszych podatków . Bo za utrzymanie świetlic płacimy wszyscy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawa Aukuba niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 20:18
To ja ją wam wszystko wybuduj.... co będzie to będzie ale będzie.
Teraz budżetowa Burmistrz a jak
.veto robiło pod górkę inwestorowi na strefie. Za stracone środki już byłyby pewnie z dwie świetlicę po 8 mln stały.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółta Pernecja niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 20:25
~~Złotawa Aukuba napisał(a): To ja ją wam wszystko wybuduj.... co będzie to będzie ale będzie.
Teraz budżetowa Burmistrz a jak
.veto robiło pod górkę inwestorowi na strefie. Za stracone środki już byłyby pewnie z dwie świetlicę po 8 mln stały.

Szczera prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowa Katalpa niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 20:44
~~Złotawa Aukuba napisał(a): To ja ją wam wszystko wybuduj.... co będzie to będzie ale będzie.
Teraz budżetowa Burmistrz a jak
.veto robiło pod górkę inwestorowi na strefie. Za stracone środki już byłyby pewnie z dwie świetlicę po 8 mln stały.

Musisz zmienić psychiatrę bo obecny zamiast leczyć cie na głowę leczy cię na nogi . Co miało Weto do gadania w sprawie inwestycji na strefie .Po drugie Jakie pieniądze są od Ruskiej firmy na strefie która produkowała wełnę mineralną podpowiem zero zł .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lech niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 20:50
~~Barwinkowa Katalpa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotawa Aukuba napisał(a): To ja ją wam wszystko wybuduj.... co będzie to będzie ale będzie.
Teraz budżetowa Burmistrz a jak
.veto robiło pod górkę inwestorowi na strefie. Za stracone środki już byłyby pewnie z dwie świetlicę po 8 mln stały.

Musisz zmienić psychiatrę bo obecny zamiast leczyć cie na głowę leczy cię na nogi . Co miało Weto do gadania w sprawie inwestycji na strefie .Po drugie Jakie pieniądze są od Ruskiej firmy na strefie która produkowała wełnę mineralną podpowiem zero zł .

Łżesz jak pies … płacą i to nie mało
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.