Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaginiona Izabela odnalazła się w Bolesławcu
~~Siwawy Rokitnik niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 9:29
~~Szkarłatnoczerwony Dziewięćsił napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązowa Męczennica napisał(a): Kobieta prosi, żeby nie podawać miejsca pobytu a dyrektor szpitala udziela takiej informacji mediom. Moralnie naganne a sama kobieta powinna iść do prawnika i wypytać się,czy w ogóle zgodne z prawem.


Wg Onetu ta Pani pracowala w szpitalu. jesli w tym samy, ktorego dyrektor udostepnil informacje prasie, to juz w ogole skandal.

w tym drugim, ale udostepnianie takich danych i tak jest skandaliczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowa Kufea niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 10:20
jedno jest pewne. cyrk się skończył, karawana robi postój. zapas popcornu mi się w chacie wyczerpał, ale rad jestem niezmiernie że Pani Iza, nikomu nie znany świadek jehowy z dnia na dzień zrobiła darmową ogólnopolską reklamę tej szkodliwej sekcie.

To był fun. Dziękuję zborowi Bolesławiec, w szczególności trzem pasterzom którzy przechowali Izę przez ten czas. Kawał dobrej roboty panowie, nadzorca obwodu jest pewnie dumny ze swoich zamianowan hahaha. wincyj starszych w wieku 19-20 lat!! lol

Pomyśleć co może odwinąć jeden świadek.. żadna akcja informacyjna o sekcie, żadne argumenty złych „odstępców” nie zrobiły tyle ile pani Iza w 11 dni.
Zamykam komputer z tym wątkiem z prawdziwym uśmiechem na twarzy.

Powodzenia na wózkach i od domu do domu. Nie zazdroszczę Wam pracowite pszczółki amerykańskiej centrali. lol
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~stawiam na UFO niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 10:20
chiba UFO ją na tydzień porwało ot co i cała zagadka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasia niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 10:20
~~Granatowoszary Czyściec napisał(a): Czyjeś prywatne sprawy załatwiać samemu a nie pozorować zaginięcie w tym czasie zostały postawione wszystkie służby .W tym czasie mogła być sytuacja w której ktoś potrzebuje pomocy za te wybryki płacą podatnicy a w nie uzasadnionej sytuacja pani skoro jest cała i zdrowa KOSZTY POWINNA POKRYC SAMA



Popieram
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~be4 niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 10:27
spontan gigant.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Położna niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 10:28
Dobra ludziska KONIEC tematu ,znalazła się Teraz zajmijcie się czyimś innym życiem,tysiące komentarzy kto z kim,gdzie i za ile,po co i na co,i jeszcze "ja bym to a ja bym tamto",,Iza dziękuję że "przyćmiłaś "nieszczęsną paradę BŚC i ludzie znów mieli okazję do oczerniania,kłótni,wyzwisk szukania winnego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~be4 niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 10:34
~~Położna napisał(a): Dobra ludziska KONIEC tematu ,znalazła się Teraz zajmijcie się czyimś innym życiem,tysiące komentarzy kto z kim,gdzie i za ile,po co i na co,i jeszcze "ja bym to a ja bym tamto",,Iza dziękuję że "przyćmiłaś "nieszczęsną paradę BŚC i ludzie znów mieli okazję do oczerniania,kłótni,wyzwisk szukania winnego .


a ty co jesteś, strażniczka internetu?? kto cię upoważnił do mówienia innym co mogą a nie mogą? to że tak zostałaś wychowana, że inni tak do ciebie mówią i nie liczą się z toba i twoim zdaniem, to nie znaczy że każdy jest taki. ludzie sobie będą dyskutować albo nie i to będzie ich decyzja a nie twoja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rutkowski niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 10:37
Mamy informację z wiarygodnego źródła, że problemem w przypadku Pani Izabeli jest transfuzja krwi, której niby zabronił jej guru JWP.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA #pijezkranu