Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaginiona Izabela odnalazła się w Bolesławcu
~~Nachyłek niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 12:07
~~be4 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Położna napisał(a): Dobra ludziska KONIEC tematu ,znalazła się Teraz zajmijcie się czyimś innym życiem,tysiące komentarzy kto z kim,gdzie i za ile,po co i na co,i jeszcze "ja bym to a ja bym tamto",,Iza dziękuję że "przyćmiłaś "nieszczęsną paradę BŚC i ludzie znów mieli okazję do oczerniania,kłótni,wyzwisk szukania winnego .


a ty co jesteś, strażniczka internetu?? kto cię upoważnił do mówienia innym co mogą a nie mogą? to że tak zostałaś wychowana, że inni tak do ciebie mówią i nie liczą się z toba i twoim zdaniem, to nie znaczy że każdy jest taki. ludzie sobie będą dyskutować albo nie i to będzie ich decyzja a nie twoja[/
~~be4 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Położna napisał(a): Dobra ludziska KONIEC tematu ,znalazła się Teraz zajmijcie się czyimś innym życiem,tysiące komentarzy kto z kim,gdzie i za ile,po co i na co,i jeszcze "ja bym to a ja bym tamto",,Iza dziękuję że "przyćmiłaś "nieszczęsną paradę BŚC i ludzie znów mieli okazję do oczerniania,kłótni,wyzwisk szukania winnego .


a ty co jesteś, strażniczka internetu?? kto cię upoważnił do mówienia innym co mogą a nie mogą? to że tak zostałaś wychowana, że inni tak do ciebie mówią i nie liczą się z toba i twoim zdaniem, to nie znaczy że każdy jest taki. ludzie sobie będą dyskutować albo nie i to będzie ich decyzja a nie twoja

Bez "sobie" byłoby ładniej gramatycznie a zdanie zaczyna się z dużej litery ,tak jak Tobie,Tobą ,Twoim ,Cię....Polecam duuużo czytać ,przede wszystkim słownik ortograficzny i gramatyki.Bedzie mniej czasu na głupoty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Robert niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 12:46
Ukarać ją za te dni poszukiwawcze służb to odechce się jej głupot
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Oczar niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 13:12
~~Nachyłek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~be4 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Położna napisał(a): Dobra ludziska KONIEC tematu ,znalazła się Teraz zajmijcie się czyimś innym życiem,tysiące komentarzy kto z kim,gdzie i za ile,po co i na co,i jeszcze "ja bym to a ja bym tamto",,Iza dziękuję że "przyćmiłaś "nieszczęsną paradę BŚC i ludzie znów mieli okazję do oczerniania,kłótni,wyzwisk szukania winnego .


a ty co jesteś, strażniczka internetu?? kto cię upoważnił do mówienia innym co mogą a nie mogą? to że tak zostałaś wychowana, że inni tak do ciebie mówią i nie liczą się z toba i twoim zdaniem, to nie znaczy że każdy jest taki. ludzie sobie będą dyskutować albo nie i to będzie ich decyzja a nie twoja[/~~be4 napisał(a): Ktoś napisał: ~~Położna napisał(a): Dobra ludziska KONIEC tematu ,znalazła się Teraz zajmijcie się czyimś innym życiem,tysiące komentarzy kto z kim,gdzie i za ile,po co i na co,i jeszcze "ja bym to a ja bym tamto",,Iza dziękuję że "przyćmiłaś "nieszczęsną paradę BŚC i ludzie znów mieli okazję do oczerniania,kłótni,wyzwisk szukania winnego .

a ty co jesteś, strażniczka internetu?? kto cię upoważnił do mówienia innym co mogą a nie mogą? to że tak zostałaś wychowana, że inni tak do ciebie mówią i nie liczą się z toba i twoim zdaniem, to nie znaczy że każdy jest taki. ludzie sobie będą dyskutować albo nie i to będzie ich decyzja a nie twoja
Bez "sobie" byłoby ładniej gramatycznie a zdanie zaczyna się z dużej litery ,tak jak Tobie,Tobą ,Twoim ,Cię....Polecam duuużo czytać ,przede wszystkim słownik ortograficzny i gramatyki.Bedzie mniej czasu na głupoty.

Dzisiaj pisanie zwrotów z małych liter może oznaczać brak szacunku. Ludzie nie lubią pouczania, a wytykanie takich błędów to dla mnie wyższy lewel bezczelności - taki z uśmiechem na twarzy…. Brzydzę się takimi ludźmi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Oczar niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 13:14
~~Krwistoczerwony Oczar napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Nachyłek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~be4 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Położna napisał(a): Dobra ludziska KONIEC tematu ,znalazła się Teraz zajmijcie się czyimś innym życiem,tysiące komentarzy kto z kim,gdzie i za ile,po co i na co,i jeszcze "ja bym to a ja bym tamto",,Iza dziękuję że "przyćmiłaś "nieszczęsną paradę BŚC i ludzie znów mieli okazję do oczerniania,kłótni,wyzwisk szukania winnego .


a ty co jesteś, strażniczka internetu?? kto cię upoważnił do mówienia innym co mogą a nie mogą? to że tak zostałaś wychowana, że inni tak do ciebie mówią i nie liczą się z toba i twoim zdaniem, to nie znaczy że każdy jest taki. ludzie sobie będą dyskutować albo nie i to będzie ich decyzja a nie twoja[/~~be4 napisał(a): Ktoś napisał: ~~Położna napisał(a): Dobra ludziska KONIEC tematu ,znalazła się Teraz zajmijcie się czyimś innym życiem,tysiące komentarzy kto z kim,gdzie i za ile,po co i na co,i jeszcze "ja bym to a ja bym tamto",,Iza dziękuję że "przyćmiłaś "nieszczęsną paradę BŚC i ludzie znów mieli okazję do oczerniania,kłótni,wyzwisk szukania winnego .

a ty co jesteś, strażniczka internetu?? kto cię upoważnił do mówienia innym co mogą a nie mogą? to że tak zostałaś wychowana, że inni tak do ciebie mówią i nie liczą się z toba i twoim zdaniem, to nie znaczy że każdy jest taki. ludzie sobie będą dyskutować albo nie i to będzie ich decyzja a nie twoja
Bez "sobie" byłoby ładniej gramatycznie a zdanie zaczyna się z dużej litery ,tak jak Tobie,Tobą ,Twoim ,Cię....Polecam duuużo czytać ,przede wszystkim słownik ortograficzny i gramatyki.Bedzie mniej czasu na głupoty.
Dzisiaj pisanie zwrotów z małych liter może oznaczać brak szacunku. Ludzie nie lubią pouczania, a wytykanie takich błędów to dla mnie wyższy lewel bezczelności - taki z uśmiechem na twarzy…. Brzydzę się takimi ludźmi.

- oczywiście brak szacunku do osoby do której kieruje swoje słowa… bynajmniej ja to tak widzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wioskowy romans niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 13:31
a może zwyczajnie miała chwilowy romans na wsi, każdy kiedyś taki ma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~blondiii niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 13:32
za blondiii nie trafisz haha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielona Nemezja niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 13:58
~~Krwistoczerwony Oczar napisał(a):
Bez "sobie" byłoby ładniej gramatycznie a zdanie zaczyna się z dużej litery ,tak jak Tobie,Tobą ,Twoim ,Cię....Polecam duuużo czytać ,przede wszystkim słownik ortograficzny i gramatyki.Bedzie mniej czasu na głupoty.
Dzisiaj pisanie zwrotów z małych liter może oznaczać brak szacunku. Ludzie nie lubią pouczania, a wytykanie takich błędów to dla mnie wyższy lewel bezczelności - taki z uśmiechem na twarzy…. Brzydzę się takimi ludźmi.


a ja się brzydzę sektami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrunatny Kleome niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 14:00
~~Buraczkowy Lubczyk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rutkowski napisał(a): Mamy informację z wiarygodnego źródła, że problemem w przypadku Pani Izabeli jest transfuzja krwi, której niby zabronił jej guru JWP.

to podaj to wiarygodne źródło, ocenimy.
dopóki tego nie zrobisz to jest argument typu „trust me bro”. po opuszczeniu tej sekty nauczyłem się bardzo sceptycznie i krytycznie analizować fakty.

Nie jestem świadkiem ale już nigdy więcej nie zgodzę się na transfuzję. To jest obrzydliwe i niehumanitarne, grozi mnóstwem chorób i nieokreślonymi powikłaniami w przyszłości. Są alternatywy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA #pijezkranu