Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Teatr Glina Da dziękuje
~~rysiek niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 15:32
Jako uczestnika parady cieszy jak przyjmowali nas turyści i Bolesławianie chce sie robić takie parady wraz z Organizatorem i ojcem Miłości do Gliniady
Bogdanem Nowakiem ,który wytrwale promuje Paradę nie tylko w Kraju ale i za granicą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtozielony Suchodrzew niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 16:46
Kazdy z rodzinki napisze piękny komentarz nie może być inaczej. Prawda jest bolesna. Dla mnie gliniade z Istotne to była naprawdę piekna. A sondaż też można sobie nabić na swoją korzyść tak że sonda o niczym nie swiadczy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowe Przymiotno niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 17:44
~~Żółtozielony Suchodrzew napisał(a): Kazdy z rodzinki napisze piękny komentarz nie może być inaczej. Prawda jest bolesna. Dla mnie gliniade z Istotne to była naprawdę piekna. A sondaż też można sobie nabić na swoją korzyść tak że sonda o niczym nie swiadczy

Nie jestem z "rodzinki", przyjechałam z zachodniopomorskiego i jestem pod wrażeniem. Parada była wspaniała! Ponadto-pragnę zauważyć -pańska wypowiedź napisana nie po polsku. O co Panu chodzi,trudno odczytać. Zamieszczanie postów też wymaga podstawowej chociażby znajomości polskiej składni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dżordż niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 19:14
Roman&Nowak = Duet Fuj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxx niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 19:28
~~Różowe Przymiotno napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtozielony Suchodrzew napisał(a): Kazdy z rodzinki napisze piękny komentarz nie może być inaczej. Prawda jest bolesna. Dla mnie gliniade z Istotne to była naprawdę piekna. A sondaż też można sobie nabić na swoją korzyść tak że sonda o niczym nie swiadczy

Nie jestem z "rodzinki", przyjechałam z zachodniopomorskiego i jestem pod wrażeniem. Parada była wspaniała! Ponadto-pragnę zauważyć -pańska wypowiedź napisana nie po polsku. O co Panu chodzi,trudno odczytać. Zamieszczanie postów też wymaga podstawowej chociażby znajomości polskiej składni.

Ha ha ha ha zapraszam na 1000lecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wielki niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 19:38
Ja dziękuję prezydentowi za ogłoszenie że już nie będzie parady. Teszekkur ederim. Ćok guzel
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowa Czarnuszka niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 21:36
~~Żółtozielony Suchodrzew napisał(a): Kazdy z rodzinki napisze piękny komentarz nie może być inaczej. Prawda jest bolesna. Dla mnie gliniade z Istotne to była naprawdę piekna. A sondaż też można sobie nabić na swoją korzyść tak że sonda o niczym nie swiadczy

Popieram
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nieślubny syn wodza Azteków niezalogowany
22 sierpnia 2024r. o 23:06
"Polska to taka dzywny kraj" - mawiał w dawnej tv Pan Zulu Gula. My , Polacy, jesteśmy znani z tego, że potrafimy psuć to co dobre. Zawiść, zazdrość - to takie polskie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza