Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ceny prądu od 1 lipca 2024 zrujnują portfele Polaków? Nowe taryfy za energię elektryczną i limity zużycia prądu
~~Złocisty Nawłoć niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 17:58
~~Bakłażanowy Szczodrzeniec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ezt napisał(a): Jakie limity?! Przy obecnej nadprodukcji energii, aż się nóż w kieszeni otwiera.

Łapaj do wanny , będziesz miał jak zrobi się ciemno.

Spoko, już wannę i cztery wiadra mam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowy Szczodrzeniec niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 18:22
~~Złocisty Nawłoć napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bakłażanowy Szczodrzeniec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ezt napisał(a): Jakie limity?! Przy obecnej nadprodukcji energii, aż się nóż w kieszeni otwiera.

Łapaj do wanny , będziesz miał jak zrobi się ciemno.
Spoko, już wannę i cztery wiadra mam.


Rozumiem ze nie są z metalu , inaczej by cię poraziło , tak jak niedawno Lucjana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Cykoria niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 18:34
~~Ezt napisał(a): Jakie limity?! Przy obecnej nadprodukcji energii, aż się nóż w kieszeni otwiera.


Producent z koziej wólki gromadzi podobno prund w piwnicy w beczkach po ogórkach.
Będzie wam po zawyżonych cenach sprzedawał w zimie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowoczerwony Styrakowiec niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 19:55
Za PIS tego nie było
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Lobelia niezalogowany
26 sierpnia 2024r. o 6:35
~~Pomarańczowoczerwony Styrakowiec napisał(a): Za PIS tego nie było


Bo kradli prąd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~marek jan niezalogowany
26 sierpnia 2024r. o 8:01
~~Ochrowa Morwa napisał(a): A ja otrzymałam rachunek za prąd.
I powiem, że jest niższy od poprzedniego.
I po co straszyć ludzi ?
Pisiory nagrabili ile wlazło, wściekli bo zabrali im koryto. To huźia na Jóźia, zaczęli jątrzyć.

Taka jest prawda właśnie pisowcy szczują bo nie rządzą i teraz szukają dziury w całym.
Powinno się ich wszystkich wyłapać co głosowali na bande kurdupla i do więzienia, albo na ukraine.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrunatny Dzwonek niezalogowany
26 sierpnia 2024r. o 9:07
~~marek jan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ochrowa Morwa napisał(a): A ja otrzymałam rachunek za prąd.
I powiem, że jest niższy od poprzedniego.
I po co straszyć ludzi ?
Pisiory nagrabili ile wlazło, wściekli bo zabrali im koryto. To huźia na Jóźia, zaczęli jątrzyć.

Taka jest prawda właśnie pisowcy szczują bo nie rządzą i teraz szukają dziury w całym.
Powinno się ich wszystkich wyłapać co głosowali na bande kurdupla i do więzienia, albo na ukraine.

Typowe dla bolszewika. Kto nie myśli jak ja to do łagru albo kula w tył głowy. Gratuluję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoszary Bodziszek niezalogowany
26 sierpnia 2024r. o 15:10
no ,za pisiu tego nie było
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza