Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odcinkowy pomiar prędkości na A4, na odcinku Krzyżowa-Krzywa już niedługo
~~Cyklamenowy Łubinnik niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 11:09
zrobili sobie z kierowców dojną krowę i doją do cna na paliwie i mandatach................ listonosz nosi co troche po wiosce mandaty po kilkanaście dziennie takze wesolo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatny Dyptam niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 11:42
Uśmiechnięta Polska Tuska niedługo za pierdzenie będzie pobierać opłaty szukając kasy gdzie się da. Nieudacznicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Alstremeria niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 11:42
~~Cyklamenowy Łubinnik napisał(a): zrobili sobie z kierowców dojną krowę i doją do cna na paliwie i mandatach................ listonosz nosi co troche po wiosce mandaty po kilkanaście dziennie takze wesolo

jeździj zgodnie z przepisami a przestaniesz być krową dojną
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Dąb niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 11:54
~~Bursztynowy Orzech napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zgniłozielony Dąb napisał(a): Uśmiechnięta Polska.

Ale w czym masz problem? Jeżeli jedziesz przepisowo nic się dla ciebie nie zmieni.


Jak na razie, zostaliśmy wydymani przez KO, nie potrafią i nie chcą odkręcić pisowskiego ku re stwa np zusu, a bez przerwy szukają jak nam dowalić jeszcze bardziej. W tym problem!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Juleczka niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 11:57
~~Kehinde w Polska napisał(a): A tutaj mam wiadomość słuchajcie dla dziewczyn w Polsce i dla kobiet w Polsce. Słuchajcie dziewczyny, nie dawajcie Polakom, nie dawajcie d**y Polakom. No bo co te brudasy mogą wam zaoferować prócz tych ich obwisłych brzuchów, obślizgłych ciał i śmierdzącej spermy i śmierdzącej japy. A taki Murzyn albo Arab? A, to jest co innego dziewczyny słuchajcie. Zazwyczaj jak przyjeżdżają do Polski Murzyni albo Arabowie to są ludzie z zamożnych rodzin z Afryki czy tam z Arabii właśnie, wykształceni, tak więc wiecie, oni mogą Wam coś zaoferować, jakiś awans cywilizacyjny, a Polacy co Wam mogą zaoferować? Podarte gacie i te ich śmierdzące mordy? A Murzyn czy Arab słuchajcie, ciała mają napięte, oni wyglądają jak dzieła Fidiasza, jak Apollini, rozumiecie? Same mięso na nich, skóra napięta, pory niezatkane, pachną świetnie. Jak się Arab albo Murzyn nawet nie umyje przez miesiąc to, Polak to śmierdzi zaraz po umyciu, a Arab czy Murzyn zawsze pachnie takim piżmem jak jest brudny. Tak więc dziewczyny nie dawajcie Polakom, bo białasy to śmiecie, dawajcie czarnym, dawajcie Arabom. Tak więc wiecie, i dzieci będą ładniejsze, i te ich zęby, i w ogóle, i siła fizyczna... przecież taki Arab czy taki Murzyn to Polaczka napie**oli i Polaczek nawet nie będzie wiedział gdzie on ma spie**alać, zniszczy białego śmiecia błyskawicznie. Ja wiem, bo sam jestem czarny, tak więc dziewczyny nie dawajcie Polakom, dawajcie tylko czarnym i Arabom, to jest po prostu przyszłość dla Was, rozumiecie? A najlepiej jakby te sk**wysyny białasy się na to patrzyły, to dla nich będzie taka męka, że jak ten czarny czy Arab śmie Was brać od tyłu, ale ja wiem że Wy to lubicie, dlatego dziewczyny jeszcze raz: nie dawajcie białym śmieciom, dawajcie czarnym i Arabom.

Popieram, każda zdrowa dziewczyna woli silnego Arabka, czy tam innego..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pampasowiec pstrokaty niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 12:03
~~Jasnopopielata Bylica napisał(a):
Ktoś napisał:

Redakcjo, toż to się posze pod pragrafy!
Mam nadzieje, ze ten komentsrz zostanie przekazany odpowiednim służbom wrwz z numerem IP autora. Jest to jawne obrazanie czytelników, coraz częstsze na tym forum. Liczę na Waszą reakcję!

Jak ty to sobie wyobrażasz? Że zapiszą sobie to IP na serwetce śniadaniowej i pójdą z tym na Policję?
Chcesz tu zabłysnąć zrób zrzut ekranu i z tym na komendę . Żłóż odpowiedni wniosek i czekaj . No chyba że oczekujesz skróconych procedur ale o to musisz pytać pewnego eksperta od skróconych procedur. Ja ci w tym nie pomogę.
Nie znam takich ,,pragrafów''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Redakcja niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 12:56
~~Jasnopopielata Bylica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kehinde w Polska napisał(a): A tutaj mam wiadomość słuchajcie dla dziewczyn w Polsce i dla kobiet w Polsce. Słuchajcie dziewczyny, nie dawajcie Polakom, nie dawajcie d**y Polakom. No bo co te brudasy mogą wam zaoferować prócz tych ich obwisłych brzuchów, obślizgłych ciał i śmierdzącej spermy i śmierdzącej japy. A taki Murzyn albo Arab? A, to jest co innego dziewczyny słuchajcie. Zazwyczaj jak przyjeżdżają do Polski Murzyni albo Arabowie to są ludzie z zamożnych rodzin z Afryki czy tam z Arabii właśnie, wykształceni, tak więc wiecie, oni mogą Wam coś zaoferować, jakiś awans cywilizacyjny, a Polacy co Wam mogą zaoferować? Podarte gacie i te ich śmierdzące mordy? A Murzyn czy Arab słuchajcie, ciała mają napięte, oni wyglądają jak dzieła Fidiasza, jak Apollini, rozumiecie? Same mięso na nich, skóra napięta, pory niezatkane, pachną świetnie. Jak się Arab albo Murzyn nawet nie umyje przez miesiąc to, Polak to śmierdzi zaraz po umyciu, a Arab czy Murzyn zawsze pachnie takim piżmem jak jest brudny. Tak więc dziewczyny nie dawajcie Polakom, bo białasy to śmiecie, dawajcie czarnym, dawajcie Arabom. Tak więc wiecie, i dzieci będą ładniejsze, i te ich zęby, i w ogóle, i siła fizyczna... przecież taki Arab czy taki Murzyn to Polaczka napie**oli i Polaczek nawet nie będzie wiedział gdzie on ma spie**alać, zniszczy białego śmiecia błyskawicznie. Ja wiem, bo sam jestem czarny, tak więc dziewczyny nie dawajcie Polakom, dawajcie tylko czarnym i Arabom, to jest po prostu przyszłość dla Was, rozumiecie? A najlepiej jakby te sk**wysyny białasy się na to patrzyły, to dla nich będzie taka męka, że jak ten czarny czy Arab śmie Was brać od tyłu, ale ja wiem że Wy to lubicie, dlatego dziewczyny jeszcze raz: nie dawajcie białym śmieciom, dawajcie czarnym i Arabom.


Redakcjo, toż to się posze pod pragrafy!
Mam nadzieje, ze ten komentsrz zostanie przekazany odpowiednim służbom wrwz z numerem IP autora. Jest to jawne obrazanie czytelników, coraz częstsze na tym forum. Liczę na Waszą reakcję!



Lucjan , ty masz jakąś fobię donosicielstwa , nie widzisz że to tekst niedorozwoja.?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~elo niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 13:25
Po co zakładać dodatkową infrastrukturę na drogę, która nadaje się jedynie do przebudowy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza