Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Na komendę, na przesłuchanie przyjechał pod wpływem narkotyków, został razem z kumplem zatrzymany
~~Cynamonowa Karagana niezalogowany
4 września 2024r. o 13:57
Ale jaja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnoszary Powojnik niezalogowany
4 września 2024r. o 14:13
Wyborcy Tuska?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poczerwieniały Kasztanowiec niezalogowany
4 września 2024r. o 14:20
~~Brudnoszary Powojnik napisał(a): Wyborcy Tuska?

Jeden głosował na PiS a drugi nie był na wyborach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rys niezalogowany
4 września 2024r. o 14:21
Teraz tylko policja i sądy grożą paluszkiem mówią co im grozi za ..nie to co było za PRL u puszka i praca np kopalnia ,warsztaty przy zakładzie karnym ,na drogach kopanie rowów pod kanalizacje niewielu wtedy chciało do paki nie to co teraz bo tam wczasy ,TV,siłownia papu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudożółty Kokornak niezalogowany
4 września 2024r. o 14:30
~~Brudnoszary Powojnik napisał(a): Wyborcy Tuska?

Nie jeden głosował na Bosaka a drugi głosował w sandałach na PIS :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkana Brzeznika niezalogowany
4 września 2024r. o 14:55
Mam 28 lat, z moim facetem jesteśmy razem od kilku miesięcy, ostatnio często zdarzały nam się większe i mniejsze nieporozumienia ..on jest za KO, a ja za PiSem, ale to co się stało wczoraj to chyba już koniec naszego związku... :/ Oboje mieliśmy dzisiaj wolne więc zaplanowaliśmy sobie na wczoraj romantyczny wieczór, byliśmy w kinie na romantycznym filmie i na kolacji we włoskiej restauracji, poszliśmy na romantyczny spacer... Reszta tego "wieczoru" miała być spędzona w sypialni, no wiecie... Kiedy weszliśmy do mieszkania on od razu zaczął mnie rozbierać, poszliśmy do sypialni, gra wstępna, wszystko. Nagle on zaproponował, że mnie zwiąże, byłam trochę zdziwiona, ale zgodziłam się bo byłam bardzo podniecona. Trochę niepokojące mogło być to, że miał specjalne mocne sznury, którymi "przykuł" mnie mocno da łóżka jakby przystosowanego pod to (on je niedawno kupił nie wiem gdzie), ale wtedy nie zwróciłam na to uwagi. Kiedy już byłam związana, że nie mogłam się ruszyć on stanął nade mną okrakiem, pytałam się co robi to nie odpowiadał i wtedy się zorientowałam, że... aż głupio mi o tym mówić, że on... na mnie robi kupę! Krzyczałam żeby przestał, szarpałam się, ale to nie pomagało... Potem roztarł mi to po całym ciele łącznie z twarzą, nie mogłam się bronić bo byłam mocno związana, potem jeszcze obsikał mnie całą i puścił mi bąka nad samą twarzą... W tamtym momencie byłam taka zszokowana i przerażona, że nigdy nie życzę wam czegoś takiego. Potem wyszedł z pokoju i tak mnie zostawił, płakałam i krzyczałam przez pewien czas i w końcu zasnęłam. Chyba dosypał mi wcześniej coś na sen do drinka, musiałam mocno spać bo kiedy się obudziłam nie byłam już związana, widocznie musiał mnie odwiązać kiedy spałam, ale jego nie było i dziś się nie widzieliśmy. Nie wiem co zrobić... jak z nim rozmawiać po czymś takim Jestem załamana. Nie wiem co robić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawa Lepnica niezalogowany
4 września 2024r. o 15:01
~~Mieszkana Brzeznika napisał(a): Mam 28 lat, z moim facetem jesteśmy razem od kilku miesięcy, ostatnio często zdarzały nam się większe i mniejsze nieporozumienia ..on jest za KO, a ja za PiSem, ale to co się stało wczoraj to chyba już koniec naszego związku... :/ Oboje mieliśmy dzisiaj wolne więc zaplanowaliśmy sobie na wczoraj romantyczny wieczór, byliśmy w kinie na romantycznym filmie i na kolacji we włoskiej restauracji, poszliśmy na romantyczny spacer... Reszta tego "wieczoru" miała być spędzona w sypialni, no wiecie... Kiedy weszliśmy do mieszkania on od razu zaczął mnie rozbierać, poszliśmy do sypialni, gra wstępna, wszystko. Nagle on zaproponował, że mnie zwiąże, byłam trochę zdziwiona, ale zgodziłam się bo byłam bardzo podniecona. Trochę niepokojące mogło być to, że miał specjalne mocne sznury, którymi "przykuł" mnie mocno da łóżka jakby przystosowanego pod to (on je niedawno kupił nie wiem gdzie), ale wtedy nie zwróciłam na to uwagi. Kiedy już byłam związana, że nie mogłam się ruszyć on stanął nade mną okrakiem, pytałam się co robi to nie odpowiadał i wtedy się zorientowałam, że... aż głupio mi o tym mówić, że on... na mnie robi kupę! Krzyczałam żeby przestał, szarpałam się, ale to nie pomagało... Potem roztarł mi to po całym ciele łącznie z twarzą, nie mogłam się bronić bo byłam mocno związana, potem jeszcze obsikał mnie całą i puścił mi bąka nad samą twarzą... W tamtym momencie byłam taka zszokowana i przerażona, że nigdy nie życzę wam czegoś takiego. Potem wyszedł z pokoju i tak mnie zostawił, płakałam i krzyczałam przez pewien czas i w końcu zasnęłam. Chyba dosypał mi wcześniej coś na sen do drinka, musiałam mocno spać bo kiedy się obudziłam nie byłam już związana, widocznie musiał mnie odwiązać kiedy spałam, ale jego nie było i dziś się nie widzieliśmy. Nie wiem co zrobić... jak z nim rozmawiać po czymś takim Jestem załamana. Nie wiem co robić


Jedź do Jasia on ci pomoże
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatna Aukuba niezalogowany
4 września 2024r. o 17:11
~~Rudożółty Kokornak napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brudnoszary Powojnik napisał(a): Wyborcy Tuska?

Nie jeden głosował na Bosaka a drugi głosował w sandałach na PIS :)

Twój dziadek był ubekiem, ojciec milicjantem a ty jesteś nikim!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza