Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dwie osoby pochodzenia ukraińskiego złapane na gorącym uczynku, kradli paliwo
~~Szkarłatny Kuflik niezalogowany
11 września 2024r. o 18:30
Przecież to bydło jest a nie ludzie. Ile zdarzeń jest zamiatanych pod dywan to tego się nie mówi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Borysko niezalogowany
11 września 2024r. o 18:52
No jak tam polaczky lachy, dajecie nam za free wszystko, a my i tak bierzemy wincej, bo tak trzeba was doic, jak nas uczyli dziadkowie. Lachów gonic i zabierac, juz wasze ziemie na wschodzie tez beda nasze, bo to nasze ziemie som. Mam kawalerke za free w Legnicy, studia i hajs, mam pierwszenstwo w bankach i urzedach, do tego czasem jakiegos polaczka walniemy na imprezie, a wy co xddd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mykoła niezalogowany
11 września 2024r. o 19:12
~~Szkarłatny Kuflik napisał(a): Przecież to bydło jest a nie ludzie. Ile zdarzeń jest zamiatanych pod dywan to tego się nie mówi.


Oby ci siostrę TIR przejechał , na miazgę !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowy Groszek niezalogowany
11 września 2024r. o 19:40
~~Iwan idi ty na xuj napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnogranatowy Bambus napisał(a): Ja miałem sąsiada pochodzenia Ukraińskiego który mieszkał w Polsce 60 lat a tych dwóch złodziei to ukraińscy banderowcy


Obyś jutra nie doczekał,ale nie tak fik i do piekła , masz konać w bólach gadzie.

Możesz mnie banderowcu w dupę pocałować !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nie istotne pl niezalogowany
11 września 2024r. o 20:24
I znów stolec info szczuje na obcokrajowców
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sonda stolec info niezalogowany
11 września 2024r. o 20:26
~~Nie istotne pl napisał(a): I znów stolec info szczuje na obcokrajowców


Czy myślisz, że bociany Kropeczka i Kleks zdecydują się w końcu odlecieć na zimowisko?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~waer niezalogowany
11 września 2024r. o 20:32
~~Karmelowopłowy Groszek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Iwan idi ty na xuj napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciemnogranatowy Bambus napisał(a): Ja miałem sąsiada pochodzenia Ukraińskiego który mieszkał w Polsce 60 lat a tych dwóch złodziei to ukraińscy banderowcy


Obyś jutra nie doczekał,ale nie tak fik i do piekła , masz konać w bólach gadzie.

Możesz mnie banderowcu w dupę pocałować !


Najpierw ją sobie umyj w wychodku wieśniaku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowy Powojnik niezalogowany
11 września 2024r. o 20:47
jaka tu miłość ...................też ich nie libie ale coż pojada dalej u nas bieda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.