Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pilnie potrzebna pomoc przy dawnym PGRze w Rakowicach!
~~Indygowa Katalpa niezalogowany
16 września 2024r. o 23:50
Ktoś tam pojechał???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopny Ligustr niezalogowany
16 września 2024r. o 23:57
~~Bladoczerwony Dereń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kawowy Heliotrop napisał(a): Sołtysi łopaty i do roboty razem z tymi co was wybrali
macie też swoich księży którzy będą pomagać i się z wami. modlić. Polecam też wójta z W. Ból ten to ma krzepe po obiadach że stołówki "u Eweli" na Chrobrego w Bolcu


Daj spokój, nawet chamstwo powinno mieć jakieś granice

NIE BAĆ TUSKA!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PaX niezalogowany
przedwczoraj o 0:04
~~Indygowa Katalpa napisał(a): Ktoś tam pojechał???

Pytałem jak mam dojechać, oczywiście każdy miał w dupie i wolał swoje bezwartościowe grosze wrzucić. Wyjechałem i próbowałem. Ktoś musi kto z lewej strony Bobru mieszka, inaczej nie da się praktycznie dojechać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowa Katalpa niezalogowany
przedwczoraj o 1:12
~~PaX napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Indygowa Katalpa napisał(a): Ktoś tam pojechał???

Pytałem jak mam dojechać, oczywiście każdy miał w dupie i wolał swoje bezwartościowe grosze wrzucić. Wyjechałem i próbowałem. Ktoś musi kto z lewej strony Bobru mieszka, inaczej nie da się praktycznie dojechać

Wcześniej odpisałam że ul.Lubanską w dół i w prawo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowa Katalpa niezalogowany
przedwczoraj o 1:17
Coś wykasowali.Bylam tam na rowerze dziś.Woda się podnosiła .Powiedziałam policji,ze tam potrzebna pomoc ,jak wracałam.,bo pilnowali ul.Spacerowej a tam nic żadnej pomocy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółta Męczennica niezalogowany
przedwczoraj o 7:30
~~Indygowa Katalpa napisał(a): Coś wykasowali.Bylam tam na rowerze dziś.Woda się podnosiła .Powiedziałam policji,ze tam potrzebna pomoc ,jak wracałam.,bo pilnowali ul.Spacerowej a tam nic żadnej pomocy

Jeszcze mało kary Boskiej zawsze są tam gdzie wyczują że ktoś z.. urzedu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopny Ligustr niezalogowany
przedwczoraj o 8:13
~~Zielonożółta Męczennica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Indygowa Katalpa napisał(a): Coś wykasowali.Bylam tam na rowerze dziś.Woda się podnosiła .Powiedziałam policji,ze tam potrzebna pomoc ,jak wracałam.,bo pilnowali ul.Spacerowej a tam nic żadnej pomocy

Jeszcze mało kary Boskiej zawsze są tam gdzie wyczują że ktoś z.. urzedu

NIE BAĆ TUSKA!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowa Calibrachoa niezalogowany
przedwczoraj o 11:57
~~Konopny Ligustr napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bladoczerwony Dereń napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kawowy Heliotrop napisał(a): Sołtysi łopaty i do roboty razem z tymi co was wybrali
macie też swoich księży którzy będą pomagać i się z wami. modlić. Polecam też wójta z W. Ból ten to ma krzepe po obiadach że stołówki "u Eweli" na Chrobrego w Bolcu


Daj spokój, nawet chamstwo powinno mieć jakieś granice
NIE BAĆ TUSKA!!!


Gdyby nie Tusk to cały Dolny Śląsk by pływał.
Dane GUS na temat remontu i budowy wałów przeciwpowodziowych:

PiS, lata 2016-2022 - 302,8 km
PO, lata 2008-2015 - 1730,7 km.

W samym 2014, ten znienawidzony Tusk oddał do urzytku więcej wałów przeciwpowodziowych niż PiS przez 8 lat.
Prawda jest taka, że PO wydawało miliony na wały a PiS robił wały na miliony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza