Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odsłonięto tablice poświęcone Uczniowskiemu Komitetowi Oporu Społecznego. Wśród gości prezes IPN [FOTOREPORTAŻ]
~~Ty niezalogowany
3 godz. 8 min. temu
~~Ja napisał(a): ~~Stalowa Bakopa napisał(a):
komu dzisiaj potrzebne są takie ''szopki''?...tablica poświęcona uczniom?...a gdzie kurna chociaż jedno nazwisko?
to wam narcystycznym dziadersom jest to potrzebne...;D
młodzi mają dzisiaj to w dupie więc nie wycierajcie swoich kłamliwych mord tym że to dla młodych bo jedzie to fałszem na odległość...
taką samą ''szopką'' było kiedyś odsłonięcie tego pomnika obok PKP...
tam przeszliście samych siebie bo tam pokazaliście kim tak naprawdę jesteście i jak potraficie manipulować nie do końca świadomymi ludźmi...
Ty kolego nie jesteś mądrym Polakiem. Nie chcesz znać historii???,swojej tożsamości??? Nie widzę dla ciebie przyszłości

Ty kolego skoro jesteś takim mądrym Polakiem. I znasz historię i widzisz dla siebie przyszłość: to wymień tych konspirantów z jednej i drugiej szkoły. Przecież zasłużyli na to.





Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowa Bakopa niezalogowany
3 godz. 5 min. temu
''truchtem'' to ty ruszaj do materiałów o oszustwach i ''wałach'' jakie są na koncie ''solidaruchów''...;D

a ty ''koleus'' nie pierdziel mi tu co by było gdyby...100...200...300 lat temu ludzie myśleli ?

i co kurna z tego wyszło?
rozbiory ,Targowica ,liberum veto....
a teraz pierdzielisz mi o historii która jest jednym wielkim pasmem klęsk i porażek?
tak jak teraz ''S''? ...te całe ''związki'' to jedno wielkie nieporozumienie...
katastrofa...HAHAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatny Koleus niezalogowany
3 godz. 2 min. temu
~~Stalowa Bakopa napisał(a): ''truchtem'' to ty ruszaj do materiałów o oszustwach i ''wałach'' jakie są na koncie ''solidaruchów''...;D

a ty ''koleus'' nie pierdziel mi tu co by było gdyby...100...200...300 lat temu ludzie myśleli ?

i co kurna z tego wyszło?
rozbiory ,Targowica ,liberum veto....
a teraz pierdzielisz mi o historii która jest jednym wielkim pasmem klęsk i porażek?
tak jak teraz ''S''? ...te całe ''związki'' to jedno wielkie nieporozumienie...
katastrofa...HAHAHAHAHA


Tak sądziłem. Czerwony pajacu, szkoda mojej uwagi dla ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowa Wierzba niezalogowany
2 godz. 35 min. temu
Syn wojaka z LWP, czego sie spodziewacie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowa Bakopa niezalogowany
2 godz. 31 min. temu
~~Brunatny Koleus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Stalowa Bakopa napisał(a): ''truchtem'' to ty ruszaj do materiałów o oszustwach i ''wałach'' jakie są na koncie ''solidaruchów''...;D

a ty ''koleus'' nie pierdziel mi tu co by było gdyby...100...200...300 lat temu ludzie myśleli ?

i co kurna z tego wyszło?
rozbiory ,Targowica ,liberum veto....
a teraz pierdzielisz mi o historii która jest jednym wielkim pasmem klęsk i porażek?
tak jak teraz ''S''? ...te całe ''związki'' to jedno wielkie nieporozumienie...
katastrofa...HAHAHAHAHA


Tak sądziłem. Czerwony pajacu, szkoda mojej uwagi dla ciebie.

NO I WYSZŁA TA CAŁA TWOJA ''MUNDROŚĆ''...;D
nie wiem po co zabierają tu głos takie ''solidaruchowe pajace'' jak nie mają nic sensownego do napisania...
ot ''pierdnął'' i tyle...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowa Bakopa niezalogowany
2 godz. 29 min. temu
~~Oliwkowa Wierzba napisał(a): Syn wojaka z LWP, czego sie spodziewacie?


a ten ''solidaruchowy'' właściciel Kacperka duda to nie wojak LWP?
NA DODATEK OSZUST I MITOMAN...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
1 godz. 53 min. temu
~~Stalowa Bakopa napisał(a): ''truchtem'' to ty ruszaj do materiałów o oszustwach i ''wałach'' jakie są na koncie ''solidaruchów''...;D

a ty ''koleus'' nie pierdziel mi tu co by było gdyby...100...200...300 lat temu ludzie myśleli ?

i co kurna z tego wyszło?
rozbiory ,Targowica ,liberum veto....
a teraz pierdzielisz mi o historii która jest jednym wielkim pasmem klęsk i porażek?
tak jak teraz ''S''? ...te całe ''związki'' to jedno wielkie nieporozumienie...
katastrofa...HAHAHAHAHA

Tumanie, ty atakujesz bezczelnie byłych uczniów którzy jako nastolatkowie wiedzieli czym był komunizm . Ci młodzi ludzie nie byli członkami Solidarności, powołali własną organizację ruchu oporu przeciwko komunistom Uczniowski Komitet Oporu Społecznego. Ty i tobie podoni zawdzięczacie między innymi tym nastoletnim uczniom to że z zacofanego okupowanego przez ZSRR kraju dołączyliśmy do rozwiniętej zachodniej części Europy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
1 godz. 48 min. temu
~~Stalowa Bakopa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Oliwkowa Wierzba napisał(a): Syn wojaka z LWP, czego sie spodziewacie?


a ten ''solidaruchowy'' właściciel Kacperka duda to nie wojak LWP?
NA DODATEK OSZUST I MITOMAN...;D

Przeczytaj co jest tematem artykułu, twoje ograniczenie umysłowe jest tu aż nazbyt widoczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza