Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Burmistrz Nowogrodźca Joanna Świder reaguje po publikacji Bolec.Info dotyczącej szkoły w Gościszowie
~~Ona niezalogowany
2 godz. 15 min. temu
~~Xxx napisał(a): Ona ma tyle pracy że nie ma czasu bawić się w szkalowanie.


Ona ma tyle pracy że od dwóch dni siedzi i sama ze sobą pisze komentarze…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrny Pigwowiec niezalogowany
2 godz. 13 min. temu
~~Ada napisał(a): Ta kobieta mnie uczyła a raczej nie uczyła tylko siedziała i plotkowała o innych po 3 miesiącach już nie pracowała. Afera za aferą były zbitego co mi mama mówiła na zebraniu .

Ona uczyła dzieci specjalnej troski. I to by się zgadzało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowy Bratek niezalogowany
2 godz. 7 min. temu
~~Srebrny Pigwowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ada napisał(a): Ta kobieta mnie uczyła a raczej nie uczyła tylko siedziała i plotkowała o innych po 3 miesiącach już nie pracowała. Afera za aferą były zbitego co mi mama mówiła na zebraniu .

Ona uczyła dzieci specjalnej troski. I to by się zgadzało.
Nie obrażaj kogoś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoceglasty Mamutowiec niezalogowany
2 godz. 6 min. temu
~~Srebrny Pigwowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ada napisał(a): Ta kobieta mnie uczyła a raczej nie uczyła tylko siedziała i plotkowała o innych po 3 miesiącach już nie pracowała. Afera za aferą były zbitego co mi mama mówiła na zebraniu .

Ona uczyła dzieci specjalnej troski. I to by się zgadzało.

A dzieci specjalnej troski są według Ciebie gorsze, dlaczego obrażasz takie dzieci? Mają takie same prawa jak wszyscy i swoją godność również.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowa Lnica niezalogowany
2 godz. 3 min. temu
~~Bolecnauta napisał(a): Niech się okaże że nowa dyrektorka była inwiligowana. Komuś przeszkadzała i się zemscili? Jak można na swoich ludzi pisać do Kuratorium czy latać po redakcjaxh. Nie wystarczyło zapoznać sprawa tylko p. Burmistrz. Dowód na to że komuś bardzo zależało by eskalować konflikt. To świństwo. Ciekawe że cześć jest dobrego zdania o nowej dyrektorce a to już daje dużo do.. myślenia.





Pani burmistrz była powiadomina, ale nic z tym nie zrobiła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowy Bratek niezalogowany
1 godz. 59 min. temu
~~Brunatnoceglasty Mamutowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Srebrny Pigwowiec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ada napisał(a): Ta kobieta mnie uczyła a raczej nie uczyła tylko siedziała i plotkowała o innych po 3 miesiącach już nie pracowała. Afera za aferą były zbitego co mi mama mówiła na zebraniu .

Ona uczyła dzieci specjalnej troski. I to by się zgadzało.
A dzieci specjalnej troski są według Ciebie gorsze, dlaczego obrażasz takie dzieci? Mają takie same prawa jak wszyscy i swoją godność również.
ona była profesjonalna a już nie jest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xxx niezalogowany
1 godz. 50 min. temu
~~Ona napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Xxx napisał(a): Ona ma tyle pracy że nie ma czasu bawić się w szkalowanie.


Ona ma tyle pracy że od dwóch dni siedzi i sama ze sobą pisze komentarze…

Ale ja myślę o sekretarce, a nie o dyrektorce. Nowa sekretarka ma dużo pracy do ogarnięcia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowy Bratek niezalogowany
1 godz. 47 min. temu
~~Xxx napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ona napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Xxx napisał(a): Ona ma tyle pracy że nie ma czasu bawić się w szkalowanie.


Ona ma tyle pracy że od dwóch dni siedzi i sama ze sobą pisze komentarze…
Ale ja myślę o sekretarce, a nie o dyrektorce. Nowa sekretarka ma dużo pracy do ogarnięcia.
ona pracowała z chorymi dziećmi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.