Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szanowni Państwo…
~~Lucjan niezalogowany
4 godz. 21 min. temu
Naszego wybrańca Pogodę ,znasz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowa Acidantera niezalogowany
4 godz. 4 min. temu
Ta śmieszna koalicja robi dokładnie to samo, co robili tuż przed przerżnięciem wyborów z pisem. Zero wniosków ZERO! Przerżną znów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Lilak niezalogowany
3 godz. 47 min. temu
''Jedną z ważnych dla mnie kwestii jest KGHM. Konsekwentnie walczę o to, aby obniżony został - w mojej ocenie niesprawiedliwy - podatek od kopalin, który nałożony jest na naszą największą spółkę KGHM Polska Miedź S.A. W tej sprawie skierowałem liczne zapytania do Rządu. Zorganizowałem również jako wiceprzewodniczący Komisji Gospodarki i Rozwoju, specjalne posiedzenie Komisji poświęcone obniżeniu tej daniny. Obecnie temat został przekazany na poziom ministerstw. Publicznie interweniowałem w temacie sprawiedliwego podziału zysku KGHM z załogą.''

kto najwięcej skorzysta na ewentualnych zyskach ? ...Polacy?...''wuja'' ;D
SKORZYSTAJĄ NA TYM BANKI I AKCJONARIUSZE...
kto nimi jest?...opisz to gościu...;D
ty masz mieszkających tu w pobliżu za idio.tów którym całkiem obcy jest ten zakład i to co tam się dzieje?
MYŚLISZ ŻE NIKT NIE PAMIĘTA WASZYCH PRZEKRĘTÓW ?... co było z Joasią ?...żonką Hofmana?
opowiadaj...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrny Aster niezalogowany
3 godz. 44 min. temu
~~Izabelowa Acidantera napisał(a): A weź spier nierobie, dostaliście nasze głosy i zaufanie a nie zrobiliście nic, nic dla przedsiębiorców, nic dla kobiet! Robicie razem ze zje bami z ko wszystko, żeby pisowskie łajno wróciło! I wróci.


Masz rację wprowadzili najwyższe ceny gazu i prądu w całej Europie. Szpitale nie mają pieniędzy , aby ratować życie chorym na raka, odwołują operacje onkologiczne,a on się chwali procedurą in vitro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~joala niezalogowany
3 godz. 28 min. temu
kto cię
wy brał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Tunbergia niezalogowany
3 godz. 4 min. temu
Ja już nie wiem w okolicy 15 października Czy 13 grudnia ? Neo Sędziowie czy Paleo sędziowie ? Nie uznajecie Sądu Najwyższego ale uznajecie jego wyrok wyrok potwierdzający ważności wyborów.... broniliście Konstytucji teraz interpretuje cię na własny sposób....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawi Czosnaczek niezalogowany
3 godz. 1 min. temu
SLD oszukało i podzieliło wdowców dając renty wdowie tylko wybrańcom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawy Cedr niezalogowany
2 godz. 47 min. temu
A gdzie sonda?
O co tam chodziło? Akademik za złotówkę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.