~~Amarantowy Kokornak niezalogowany 13 grudnia 2024r. o 9:42
13. 12.1981 to nie dobha jest wspominać?
Wszystkie jaczejki w mieście dostały odgórne przykazanie wygrzebać katastrofę w Iwinach?
Tej katastrofie również winna była PZPR!
~~Kasztankowa Skalnica napisał(a): Ten 13 grudnia to faktycznie feralna data. Wtedy powódź, potem stan wojenny, teraz rządy bandy ryżego. Coś z tą 13 nie gra.
na K Miarki mieszkaja rodziny tych co przeżyli ten kataklizm ja pracując ZG Konrad w tym mule kopałem rów na kabel WN zamiast rowu wyszło zakole 1,5 m tak wysychając zawalał wykop więc w tym materiale nie mieli szans przezycia zalani tym ze zbiornika osadowego
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku.
Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.