Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

~ana niezalogowany
9 kwietnia 2012r. o 17:47
zajdi napisał(a):
napisał(a): Załozyłem ten temat z powodu zianteresowania filmami róznych gatunków a szczególnie horrorów. Jeśli znacie jakies fajne filmy to pisac tutaj.
ja na poczatek zaproponuje film Piła 1 i 2. podobał wam sie, czy nie??
któa czesc była lepsza??czekam na opinie innych osób.
Pozdrawiam Tomi

piła to za krec isty film:D moim zdaniem 1 była lepsza od 2. teraz czekam na 3 czesc tego fajnego horroru:P
HORROR ,,KSIEZYC VOODOO``
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7932
#Kammil nieaktywny
9 kwietnia 2012r. o 18:49
PILA cz I jest naprawde dobrym horrorem - glownie za sprawa dosys odjechanego i nie banalnego zakonczenia. Wszytsko... no dobra! prawie wszytsko bylo ok.

Cz II jeszcze nawet znosna. Potem juz mamy niestety totalny przerost formy nad trescia i co tu duzo mowic- lopatologie do bolu. I moze nie byloby nic nadzwyczaj razacego, ze ktos tam sobie odcina kupony od slawy cz I. Probelm juz w tym, ze wszytsko staje sie nadwyraz pozbawione logiki. Najwiekszym bolem filmu sa absurdy niczym z najlepszych parodii gdzie wszytskim rzadzi nadwyraz smieszna przypadkowosc. Wowczas to co mialo byc dramatem bardziej traci juz shlasherami z lat 80 gdzie absurd i pewna umownosc zbiegow okolicznosci byla akurat celowa.
Tu natomiast tworcy na sile probuja zrobic z tego jakiej wielkie "poruszajaca serca i umysly" ponadczasowe dzielo psychologiczne a'la Se7en finchera.

Pile mozna juz jedynie polecic dzieciakom lub koneserom efektow gore - niestety tylko jednyny warty podkreslenia element filmu to wlasnie precyzyjnie wykonane efekty specjalne.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7646
#Akiwa nieaktywny
15 kwietnia 2012r. o 19:17
Film na faktach-podobno rewelacyjny

&feature=player_detailpage




Dopisane 15.04.2012r. o godz. 19:17:

&feature=player_detailpage
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4743
#MANSON nieaktywny
15 kwietnia 2012r. o 20:10
Akiwa właśnie go zassałem i będę oglądał. Słyszałem,że rewelacja!
Dam znać jaki jest :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7646
#Akiwa nieaktywny
15 kwietnia 2012r. o 20:11
Doktorku ja też zaraz zasiadam do oglądania :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3467
#Unborn nieaktywny
15 kwietnia 2012r. o 20:29
nie do dzisiaj wiadomo że Francja tuż za Koreą czy Indonezją to czołówka jeżeli chodzi o filmy sensacyjne, Nietykalni się zasysają tylko kiedy ja na to czas znajdę? :(

Skromny milion funtów budżetu, nagrody na festiwalach w Toronto i Dublinie, 94% "świeżości" na Rotten Tomatoes i cała masa pozytywnych recenzji. Jaki to film? Ściskający za gardło dramat o sierotach? Poruszający dokument o efekcie cieplarnianym? Nie. To walący widza prosto w dziób indonezyjski film akcji The Raid

&

W skrócie The Raid opowiada o oddziale komandosów, który musi zinfiltrować trzydziestopiętrowy wieżowiec, by dostać się do narkotykowego lorda, a po drodze wybić do nogi niezliczone zastępy jego sługusów.

czekam i nawet chyba wybiorę się wyjątkowo do kina. Premiera okolice 5 maja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7646
#Akiwa nieaktywny
15 kwietnia 2012r. o 22:31
...obejrzałam "Nietykalnych".

Jak dla mnie piękny film...Zresztą Unborn-choć to nie jest film sensacyjny,ale myślę,że Tobie by się spodobał:)

Zabawny i momentami wzruszający...

Naprawdę polecam....a co pan sądzi Doktorze Mansonie? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3467
#Unborn nieaktywny
15 kwietnia 2012r. o 22:45
upsi, ale wpadka :| znajomy przedstawił mi film jako sensacyjny, aj nawet nie spojrzałem co to właściwie jest (nigdy, przenigdy nie czytam opisów do filmów i nie zwracam uwagi na gatunek, wiele świetnych filmów by mi przeleciało koło nosa gdybym zwracał na to uwagę, choćby "Między Piekłem a Niebem") wiedziałem ze film jest bardzo dobry i z Francji :>

Przeczytałem opis i tka się zastanawiam, czy film aby nie przypomina "Choć goni nas czas"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza