Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

8501
#KoRn nieaktywny
21 lipca 2012r. o 12:47

Zachwycony ponadczasowym pięknem strefy cienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3655
#Kava nieaktywny
24 lipca 2012r. o 0:39
~IP: 217.221.121.** napisał(a): Kava, napisz prosze, jak sie czuje Hania.


http://www.facebook.com/Pomagamy.Hani

Po więcej szczegółów odezwij się na priv.


Dopisane 24.07.2012r. o godz. 00:39:

&feature=related





PS.
~IP: 217.221.121.** napisał(a): Kava, napisz prosze, jak sie czuje Hania.


Otrzymałam wiadomość od Zosi, iż Hania ma się coraz lepiej, a kolejna operacja została zaplanowana na koniec przyszłego roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4885
#Anonim4886 nieaktywny
27 lipca 2012r. o 21:03
&feature=related

Cytat z filmu:

"Jedynie około dwudziestu procent komunikacji międzyludzkiej stanowią słowa, reszta to komunikacja niewerbalna"

Czyli..

Komunikujemy się głównie gestami, spojrzeniem, dotykiem, zapachem.

Bezustannie wysyłamy komunikaty tego rodzaju, i także nieświadomie je odbieramy.

Są znacznie ważniejszymi od słów.

I tych wypowiedzianych

I tych wypisanych.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~huzia na Józia niezalogowany
27 lipca 2012r. o 22:18
Film o panu z matką boską w klapie który jest naszym bohaterem, o jego gorylu, o pani w todze co wydaje wyroki nieprawdopodobne oraz o policjantach co nie widzą i nie słyszą :)



"WYROK niezawisłego sądu RP!!!!! Okazuje się, że to uderzony reporter zapłacić ma 2400 zł Gulczyńskiemu tytułem zwrotu kosztów sądowych. Sędzia Danuta Kowalik stwierdziła, iż cios został zadany przez Gulczyńskiego nieumyślnie. Nieumyślność sąd oparł na stwierdzeniu, ---iż pozwany i powód nie znali się wcześniej---(!!!). W interpretacji sądu uderzenie reportera to „ruch odsunięcia kamery". W uznaniu, że Gulczyński dopuścił się pewnego rodzaju „niechlujstwa", sąd nakazał mu przeprosić Szołtysika."

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3655
#Kava nieaktywny
5 sierpnia 2012r. o 16:01
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
1 września 2012r. o 14:45
Królewna Śnieżka i Łowca

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8501
#KoRn nieaktywny
5 września 2012r. o 11:14
&feature=related

Zachwycony ponadczasowym pięknem strefy cienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
5 września 2012r. o 12:01
Kava napisał(a): ... Skóra, w której żyję ...


Dopiero dzisiaj zauważyłem.

Dobry film.
Również polecam.

P.S.
Conan warty obejrzenia tylko jeden raz a o Królewnie Śnieżce już tylu bajek się naczytałem, że nie chcę sobie psuć mojego dziecięcego wyobrażenia o niej : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.