Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

13054
#kajtek68 nieaktywny
22 czerwca 2015r. o 10:18
alter napisał(a): ... Ciekawa rola Agnieszki Grochowskiej w czarnej postaci :)


Litości !
"W charakterze", "we wcieleniu" lub "jako" !
Przynajmniej w takiej deklinacji "czarnej postaci" !

Miłośników seriali informuję, że trzeci sezon "Orange Is The New Black" został rozpoczęty :)
Przynajmniej na www.efilmy. net ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 czerwca 2015r. o 10:29
Zgredzik....... To egzamin jakiś....... Próbujesz się dowartościować czyimś kosztem....... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
22 czerwca 2015r. o 10:32



Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
22 czerwca 2015r. o 10:40
Przeczytałem :)


Dopisane 22.06.2015r. o godz. 10:40:

Nie obejrzałem, GosiaG.
Może dla Christopha Waltza się zdecyduję :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
22 czerwca 2015r. o 18:45
Heh ;)
Aż jestem ciekawa Twojej opinii.

Ja obejrzałam dla Burtona i (z racji premenstrual syndrome) zamierzałam skupić się na pokrzywdzonej ,ale Waltz mi to 'uniemożliwił' :D


Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 czerwca 2015r. o 20:19
w pewnym sensie Wam zazdroszczę...
nie pamiętam kiedy obejrzałem jakiś niezły film a powodem jest brak czasu i to że cholernie mało się ''kręci ''ostatnio horrorów które uwielbiam i filmów w typie ''Bourne'a''
a obyczajów i psycho nie cierpię...
ot taki ''kinomaniak '' jestem :D

aha...''Game of Thrones'' ostatnio...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
23 czerwca 2015r. o 9:27
Teraz to już mnie zdecydowanie zainteresowałaś :D

Burtona kojarzę bardziej z Johnnym Deppem i Heleną Bonham Carter niż z nim samym.
Do końca tego tygodnia obejrzę i dam znać :*

PS.
papugo,
jak znajdziesz już "czas", to wejdź na www.efilmy.net i poszukaj serialu "Hart of Dixie".
Gwarantuję niezłą odskocznię od horrorów ;)
Miłego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
23 czerwca 2015r. o 12:35
GosiaG napisał(a): Heh ;)
Aż jestem ciekawa Twojej opinii.


A mojej? ;)

GosiaG napisał(a):
Ja obejrzałam dla Burtona i (z racji premenstrual syndrome) zamierzałam skupić się na pokrzywdzonej ,ale Waltz mi to 'uniemożliwił' :D



Gosiu film ten obejrzałem już w czasie premiery, czyli na początku roku. Zaciekawił mnie właśnie ze względu na te "wielkie oczy". Byłem ciekawy jak film się odniesie do nich. Ponadto obsada gwarantowała odpowiedni poziom. Waltz był oczywiście świetny, ale to Amy Adams mi się podoba bardziej. Oboje otrzymali nominację do Złotego GLobu, ale to A.Adams go zgobyła :) Dostała też nominację do BAFTy, Waltz nie.

Jednak dla mnie nie aktorzy byli najważniejsi, ale opowiedziana historia! I mimo wszystko finał tej opowieści, czyli wyzwolenie się bohaterki od wpływów faceta z ambicjami, ale nie możliwościami. Istotny jest wątek obyczajowy. Obalenie mitu, iż to tylko faceci są w stanie malować arcydzieła :) Bo przecież główny bohater tłumaczył się, że obrazy kobiet się nie sprzedadzą. Prawdopodobnie miał rację, ale jednak okazało się, że kobiety też. I ten finalny przekaz wydaje mi się najważniejszy. Film naprawdę warty obejrzenia. pozdrawiam :)


Dopisane 23.06.2015r. o godz. 12:35:

Polecam zabawną opowieść "Bezwstydny Mortdecai" - Johnny Depp, Gwyneth Paltrow.


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza