Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

8375
#GosiaG nieaktywny
23 czerwca 2015r. o 13:03
alter napisał(a):
Jednak dla mnie nie aktorzy byli najważniejsi, ale opowiedziana historia! I mimo wszystko finał tej opowieści, czyli wyzwolenie się bohaterki od wpływów faceta z ambicjami, ale nie możliwościami. Istotny jest wątek obyczajowy. Obalenie mitu, iż to tylko faceci są w stanie malować arcydzieła :) Bo przecież główny bohater tłumaczył się, że obrazy kobiet się nie sprzedadzą. Prawdopodobnie miał rację, ale jednak okazało się, że kobiety też. I ten finalny przekaz wydaje mi się najważniejszy.


Obalanie mitów chyba już nie na czasie ;)
Dla mnie ten wątek był zbyt sztucznie opowiedziany i nie ukrywam iż spodziewałam się po Burtonie głębszego przekazu o kobiecie zdominowanej .
U Waltza urzekła mnie ,świetnie zagrana groteskowa postać Waltera ;)







Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
23 czerwca 2015r. o 13:12
GosiaG napisał(a): Obalanie mitów chyba już nie na czasie ;)
Dla mnie ten wątek był zbyt sztucznie opowiedziany i nie ukrywam iż spodziewałam się po Burtonie głębszego przekazu o kobiecie zdominowanej .
U Waltza urzekła mnie ,świetnie zagrana groteskowa postać Waltera ;)



Ależ ona była zdominowana! I to bardzo. Jak bardziej jeszcze można? Kiedy musi się ukrywać ze swoimi pasjami, ze swoim malarstwem, niemal że z sensem swojego życia. Nawet przed własną córką? Wiesz, dramat tej dominacji można zrozumieć, kiedy ona się wyzwala i widać jak jest szczęśliwa. Waltza bardzo lubię, potrafi odebrać każdemu show, ale w tym filmie podoba mi się Amy Adams, która w trakcie się przeobraża, i w końcu uwalnia. Poza tym Waltz mnie zaczął nudzić z tym swoim wystudiowanym uśmieszkiem, może o to chodziło, dlatego był groteskowy :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
23 czerwca 2015r. o 13:17
Noo byłaa zdominowana , wieemmmm :P

Ja tylko chciałam żeby było to opowiedzine bardziej bo "Burtonowsku" hehe :*

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
23 czerwca 2015r. o 13:33
GosiaG napisał(a): Noo byłaa zdominowana , wieemmmm :P

Ja tylko chciałam żeby było to opowiedzine bardziej bo "Burtonowsku" hehe :*


Po "Burtonowsku"? Czyli bardziej sensytywnie, sugestywnie? Myślę, że zrobił to całkiem nieźle, choć może nie spektakularnie ;) Mi się podobał :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 czerwca 2015r. o 15:18
Heg :)
przeczytałem i dzięki ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3223
#SebeQ nieaktywny
23 czerwca 2015r. o 19:41
Ktoś poleca Fajne seriale online?
Ja mogę podrzucić kilka tytułów:
Under the Dome, Impersonalni, The 100,

SebeQ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
23 czerwca 2015r. o 22:02
wrzesien '15

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
30 czerwca 2015r. o 8:51
Nie obejrzałem jeszcze filmu, a już zaczynam robić "wielkie oczy" :|

Dziękuję Piotrusiu Panie za "wykład" :)
Nie musiałeś mnie specjalnie przekonywać, iż Twoja "kobieca natura" dominuje nad testosteronem ;)
Czytając Twoją opinię, jestem przekonany o tym, że Waltz bardzo dobrze sprawdził się w tej roli, a zamiast Amy Adams wolałbym zobaczyć Rachel McAdams :P
Nie jestem tylko jeszcze pewien samego Burtona.
Jeżeli "pokręcił" podobnie jak w "Sweeney Todd" to będzie OK.
Nawet bez Johnnego i Heleny.


Dopisane 30.06.2015r. o godz. 08:51:

Jeszcze nie obejrzałem.
Generalnie z przyczyn obiektywnych ;)
A w ramach zadośćuczynienia :

http://www.efilmy.net/serial,1461,Spotless-2015,sezon-1,odcinek-1.html

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza