Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

13054
#kajtek68 nieaktywny
1 września 2016r. o 11:02
Na jutro polecam "Stąd do wieczności" :)
Ewentualnie Korczaka Ziółkowskiego ;)
Cejrowski też może być :P

PS.
Nie znam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 września 2016r. o 12:46
''Stąd do wieczności''?
co tu pisać ...wiadomo przecież że jej nie przeczytałem :D
Cejrowski?
też nie czytałem :D


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do wklejaczy niezalogowany
1 września 2016r. o 16:50
Ludzie jaki sens ma wklejanie w dodatku w języku angielkim samych 'triajleow'?
Tytuł tematu zacheca by zajrzec poczytac o propozycjach filmu a tu taki zong, same wklejki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
2 września 2016r. o 9:34
"Trajlery" są po to, aby nie przynudzać :)
Oddają treść, klimat, obsadę i nie zawierają "spojlerów".
A że w języku angielskim, to już Twój problem.

Bo po jaką cholerę mam pisać, że Baz, że Szekspir, że Leonardo, że kochali się, że umarli, a mnie się podoba ?



PS.
ZONK ;)

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do wklejaczy niezalogowany
2 września 2016r. o 10:50
kajtek68 napisał(a): "Trajlery" są po to, aby nie przynudzać :)
Oddają treść, klimat, obsadę i nie zawierają "spojlerów".
A że w języku angielskim, to już Twój problem.

Bo po jaką cholerę mam pisać, że Baz, że Szekspir, że Leonardo, że kochali się, że umarli, a mnie się podoba ?



PS.
ZONK ;)

Nie chodzi o streszczenie filmów lecz bardziej o opinie, recenzje, gatunek .Wiem,.że polecenie pozycji z uzasadnieniem może być trudne ,lepiej wkleic fragmencik i już.uzasadnienie swojego wyboru może przekraczac umiejętności wklejającego.Wielokrotnie chcieliśmy znależc tu jakąś ofertę,ale przeglądac same wklejki to można na cda , gdziekolwiek dlatego to wydaje mi się bez sensu.,ale juz opinia o filmie to wyzsza sztuka .
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
2 września 2016r. o 11:13
Jest kilka witryn (polskich) bardziej odpowiadających Twoim (Waszym) oczekiwaniom.
Mam podać namiary, czy sam (sami) znajdziecie ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do wklejaczy niezalogowany
2 września 2016r. o 11:16
Tak, bardzo proszę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
2 września 2016r. o 11:59
Można tez drzucac recenzje z youtube ktorych sporo. Sa ciekawe choc często nie będziemy sie zgadzac z ich koncowa ocena
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.