Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
6 sierpnia 2012r. o 15:15
tylko,że nie mam nikogo znajomego,kto by tam pracował, a też nie lubię się tak do kogoś odrazu przyczepiać i prosić się o wspólne wyprawy do pracy. Jeszcze, gdyby były normalne zmiany, to byłoby raźniej, bo z tych pobocznych zakładów produkcyjnych też wychodziliby ludzie i szli piechotą w strone miasta,więc nie byłoby żadnej obawy przed różnymi elementami ukrytymi w krzakach ;) i jeszcze właśnie by te autobusy były :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6053
#luka nieaktywny
6 sierpnia 2012r. o 15:40
jakie zarobki są w tym zakładzie ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 sierpnia 2012r. o 15:46
z tego, co ja słyszałam, to ok 1500zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
6 sierpnia 2012r. o 16:02
~ napisał(a): zmiany są 8-16, 16-24, 24-8


Takie zmiany były na początku ,teraz jest normalnie od 6.00 do14.00

od 14-22 i od 22 do 6
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 sierpnia 2012r. o 17:14
Pracowałam tam tylko przez 2 miesiące .Koszmar .Zasady jakie panują w tym zakładzie są nie do przyjęcia . Operator to śmieć ,nie ma żadnych praw .Nic mu nie wolno .Przerwa 15 min. a o papierosie można zapomnieć .Atmosfera niemiła pracownik -pracownika pod....dala. Niczego na początku nie uczą nie ma żadnych szkoleń a potem jak stajesz do samodzielnej pracy to się czepiają że coś jest nie tak .Nie polecam ,naprawdę trzeba tam mieć stalowe nerwy :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 sierpnia 2012r. o 21:13
a na przerwie można wychodzic na dwór?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
7 sierpnia 2012r. o 12:33
~ napisał(a): a na przerwie można wychodzic na dwór?


Można ,a nawet trzeba ......wynieść scrap :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2012r. o 9:46
~ napisał(a): a na przerwie można wychodzic na dwór?

nie można
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.