Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
24 sierpnia 2012r. o 18:37
~ napisał(a): jak sie chodzi na kolacyjki ze swoim szefostwem i pewnie kończą sie one sniadaniem , to potem mozna się opierdalac na ftt
najlepsza fucha w tym zakładzie to jest właśnie ftt , jak się prosi żeby pomagały na polerce to dramat one nie będą tam zap......ać no i racja przerwa dla polerkowiczów trwa 15 min. a ftt kiedy się chce i na ile się chce komu by to się nie podobało ba:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2012r. o 21:55
racja a kasy biorą tyle samo co operator produkcji wszystkie to nieroby panie A1 A2 też siedzą i chowają sie kiblu po 2 godz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~antyszczur niezalogowany
24 sierpnia 2012r. o 22:25
jak ja się już cieszę, że w tym burdelu nie pracuję, czekam dnia kiedy hiszpanie z ferdkiem na czele dostaną kopa w dupę i ta firma padnie w końcu, jak tylko tam zacząłem pracować, to zauważyłem brak szacunku dla pracownika,a ci z biura to już odwalają taką h...nie.. że szkoda gadać, brak mądrych kierowników, są tylko z wypalonymi mózgami i pryszczami na gębie. Czytam posty wielu ludzi i widze ich zadowolenie jak już tam nie pracują.

Widocznie dużo tam pracuję lemingów, dupowłazów, kablarzy i lizusów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~operator niezalogowany
25 sierpnia 2012r. o 1:42
mam nadzieje ze nie chodziło ci o operatorów z mokrymi koszulkami od potu ledwo stojących przy maszynie.siłownie mamy za darmo tylko że w prawdziwej siłowni można oddychać i odpocząć na chwile jak się słabo człowiekowi robi bo tu do ubikacji najlepiej nie wychodzić a jeśli już to biegiem i żeby nas nikt z kierowników nie widział bo jeszcze będzie nam czas mierzył.

!! !! !! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~operaorrrrr niezalogowany
25 sierpnia 2012r. o 1:53
A MOŻE TAK NAPISZE POMYSŁ NA LOS CONTROL I DOSTANE NAGRODĘ ZA WPROWADZENIE PAMPERSÓW DLA OPERATORÓW KTÓRE STARCZĄ NA 8 GODZIN.BO NIKT NA TO Z INŻYNIERÓW NIE WPADŁ.I DO TEGO SPECJALNĄ TAŚMĘ NA BUZIE ŻEBY NIE MOŻNA BYŁ ROZMAWIAĆ BO PRACOWNIK SIĘ NIE SKUPIA NA PRACY.
WTEDY FERNANDO MI POGRATULUJE I MOŻE DOSTANE JAKIŚ BON NA ZAKUPY W TESCO. :D :D :D
albo ci co dostali podwyżkę odstąpią jakiś grosz.żałosne !!
DLA NAS ROBOLI NIE MA NIC .

ALE ZE MNIE GAPA PRZECIE DOSTAJEMY CO MIESIĄC DODATEK CZYLI OWOC KTÓRY DAJE NAM SIŁ NA CAŁY MIESIĄC .ZAWSZE TO JAKBY ZŁOTÓWKA DO WYPŁATY I ZAOSZCZĘDZĘ NA JEDNYM ŚNIADANIU. !! !! !! :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~robol niezalogowany
25 sierpnia 2012r. o 2:35
w guardianie operator powinie pracować zgodnie z instrukcją stanowiskową czyli z całych swoich sił aby nadążyć za maszyną gdzie inżynierowie powinni dopracować wszystkie szczegóły tak jak opracowali nas czas ale niestety wszędzie jest problem . tak właśnie problem w procesie musi zwalczać operator np (docinanie)
WŁACIWIE TO NIE MAM PRETENSJI DO INŻYNIERÓW BO WIADOMO ŻE SIĘ NIE DO KOŃCA ZNAJĄ. :D
No przecie każdy błędy popełnia ale operator nie może bo mogą być problemy.

JAK ZACZOŁEM TU PRACE TO MIAŁEM NADZIEJE ZE TO ZAKŁAD Z POSTĘPEM I DĄŻY ABY WSZYSTKIM SIĘ LEPIEJ PRACOWAŁO JEDNAK OPERATORZY WIEDZĄ JAK JEST.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~robol niezalogowany
25 sierpnia 2012r. o 2:55
A MY OPERATORZY ZA CIĘŻKĄ PRACE CO MAMY ?? ?? ??
-PODWYŻKI PO PRZEPRACOWANYM ROKU OBIECANE !!
--3 UMOWE NA STAŁE (BEZ WPADKI)BO INACZEJ NIC Z TEGO
--SOCJALNE ?? ??
--PREMIE ZA TO ZE JESTEŚMY NA ZAWOŁANIE W ŚWIĘTA ??
--DODATKOWĄ PRZERWĘ W UPAŁ BO SŁABO??
--SKORZYSTANIE Z TOALETY BEZ CZEKANIA NA WYMIANE

NIE ALE ZA TO MAMY
- WODDE NA KANTYNIE PO KTÓRĄ ZA BARDZO NIE MOŻNA IŚĆ
-OWOC RAZ W MIESIĄCU !!
-15 MIN W PRACY ZA DARMO CO DZIEŃ
-BRAK ORGANIZACJI NA STANOWISKACH GDZIE NAJLEPIEJ JAK PRACOWNIK PODPOWIE JAK POWINNO TO WSZYSTKO WYGLADAC

CZEKAM Z NIECIERPLIWOSCIA NA LEPSZE CZASY TU A JAK NIE NADEJDA TO TRZEBA SIE BEDZIE POROZGLADAC.

POZDRAWIAM CAŁY WTRYSK I POLERKĘ WTRYSKUJACA !!
MUSIMY WALCZYC O SWOJE BO TO MY JESTESMY PODSTAWA TEJ FIRMY !! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~robol niezalogowany
25 sierpnia 2012r. o 2:58
WSZYSTKO BY BYŁO SUPER JAK BY KIEROWNICTWU ZALEŻAŁO NA DOBRYYM PRACOWNIKU I DOCENIAŁO GO CZASEM
cytat z marzeń operatora ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza