Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~L niezalogowany
13 listopada 2013r. o 12:20
Nie wiem co ma quit do zwolnienia...nie których boli praca quita mnie natomiast praca NIE KTORYCH operatorow. Choć szczerze dziwne jest to, ze Polacy po sobie jezdza...nawet hiszpanie byli bardziej zgrani.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2013r. o 13:32
~ napisał(a): jakas dupa a nie zakład, najpierw nowa pani dyrektor mowi ze nie bedzie zwalniala a po 2 miesiacach zwalnia 5 supervisorow, po czym dzisiaj mowi ze z 5 ktorzy zostali zostawi 3...
no i bardzo dobrze ze supervisorow mniej nie nadawalo sie wiekszosc na to stanowisko hahaha wreszcie sprawiedliwosc ale sie ciesze szok dobrze wam tak bardzo dobrze hahaha stali za plecami i ze stoperem czas liczyli teraz niech wam ktos liczy pozdrawiam goraco
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2013r. o 8:00
~ napisał(a):
~ napisał(a): Zgadzam się z tobą ale cóż poradzić na to, że w tym zakładzie nie można porozmawiać na tematy nas bolące. Chociaż jest ciężko i źle większości zależy na pracy. Byli już tacy, którzy coś tam powiedzieli, wytknęli brak kompetencji quita i o dziwo mieli rację ale szybko znaleźli się za bramą.

?? ?? ?? :/


Zdziwieni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2013r. o 8:09
~L napisał(a): Nie wiem co ma quit do zwolnienia...nie których boli praca quita mnie natomiast praca NIE KTORYCH operatorow. Choć szczerze dziwne jest to, ze Polacy po sobie jezdza...nawet hiszpanie byli bardziej zgrani.



Kto tu pracuje dobrze wie, że niektórzy( piszemy razem) quality zostali supervisor-ami, no więc ma dużo.

W naszym kraju lepiej operować nienagannym polskim niż zpolszczonym angielskim...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NN niezalogowany
14 listopada 2013r. o 16:52
Hmm nie wiem po co to czepianie się Q skoro na innych stanowiskach pracują osoby które nie mają wykształcenia a zarabiają więcej i są wyżej postawione nie mamy na to wpływu ... nie ma co rozliczać innych trzeba patrzeć na siebie ... A to że w tym zakładzie nie dzieje się dobrze i nie zanosi się na lepiej to już wogóle jaką masakra ... jakoś słabo rozwija się ten zakład .... ważne tylko żęby robić to co karzą , nie patrzą wogole na zwykłego pracownika ... od Jakich czasów się człowiek doczekał .... :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
15 listopada 2013r. o 15:39
Kolejny Miodek się znalazł ciekawe czy ty błedów nie popełniasz.
A moze podaj swoje imię i nazwisko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NN niezalogowany
15 listopada 2013r. o 19:39
Wydaje mi się że ten błąd ma najmniejsze znaczenie w tej dyskusji więc po co się czepiać !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 listopada 2013r. o 14:09
(...)

Zmoderowano 23.11.2013 godz.21:24 - powód: Złośliwości personalne (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza