Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~addfs niezalogowany
17 grudnia 2013r. o 16:00
~ napisał(a): (...)Zmoderowano 23.11.2013 godz.21:24 - powód: Złośliwości personalne (moderator)


Szkoda, że moderator usunął zdjęcie o którym wszyscy mówili. Niestety nie zdołałam zobaczyć mopa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
17 grudnia 2013r. o 17:24
A co to było za zdjęcie? też nie widziałam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 8:53
Czy to prawda ze w quardianie zwolnili pracowników którzy długo pracowali z dnia na dzień przyjmując tydzień wcześniej 10 innych osób.Gdzie tu logika !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~if niezalogowany
7 lutego 2014r. o 9:45
Czy to prawda ze ten nieszczesny wypadek spowodował hiszpan z guardiana to miejsce juz dawno powinno byc oswietlone tym bardziej ze pracuje tam wiekszośc Bolesławca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11842
#Zdemotywowany nieaktywny
7 lutego 2014r. o 9:48
~if napisał(a): pracuje tam wiekszośc Bolesławca

To znaczy ile? 40 tys. zatrudnia guardian? Niesamowite.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
7 lutego 2014r. o 11:15
Oj tam czepiasz się :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Eliza Wymęga -Zarawiejska niezalogowany
7 lutego 2014r. o 12:31
~mm napisał(a): Kolejny Miodek się znalazł ciekawe czy ty błedów nie popełniasz.
A moze podaj swoje imię i nazwisko.



Miodka zostaw w spokoju,ja się też postanowiłam wtrącić apropos błędów,no bo sprawa ma się tak ,ze zmienia się sens zdania,całej wypowiedzi np :"trzeba robić co karzą" -powinno być "każą",bo każą to inaczej rozkazują,nakazują,polecają zrobić to czy owo,ale "karzą"?-to oznacza wymierzają karę,no więc co się dziwisz ,ze ludzie zwracają uwagę [i słusznie],że błędnie napisane ,bo sensu nie ma .co innego zapomnieć kropki nad i czy nad ż,ale takie coś ?
"od,jakich czasów doczekaliśmy"-nie "od" tylko "ot,jakich czasów,,,itd" Pozdrawiam. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~quesyion niezalogowany
7 lutego 2014r. o 13:15
Mam pytanie.Czy pracujecie w tej firmie na Englach,Arburgach,Battenfeld? Szukam pracy w Bolesławcu jako ustawiacz wtryskarek,pracowałem na takim stanowisku w Łodzi 17 lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.