Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~Ktoś niezalogowany
10 lutego 2014r. o 10:31
~mango napisał(a): A ja jestem zadowolona w pracy w Guardianie.Sympatyczni ludzie, fizycznie nie jest bardzo ciężko. A jak człowiek ne chce pracować to wszędzie mu będzie źle.




Zaiste ciekawa wypowiedź biorąc pod uwagę Panią Natalię P. , która do pracowników ma niewiele szacunku. Oprócz tego wiadomo jak zdobyła stanowisko SV. To tyle apropos "Sympatycznych Ludzi" jak twierdzisz MANGO. Pozdro dla normalnych z Guardiana nie dajcie się!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10608
#qazxsw123 nieaktywny
10 lutego 2014r. o 10:38
można składać cv?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mango niezalogowany
10 lutego 2014r. o 10:47
Ja z brakiem szacunku ze strony Natalii P, się nie spotkałam.Jeśli Ty tak- to mi przykro.Ale na podstawie jednej osoby nie oceniam wszystkich w zakładzie :) .Ty też jak widać nie zwalniasz się,bo Natalia źle Cię potraktowała,więc może nie jest tak źle? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mango niezalogowany
10 lutego 2014r. o 10:55
Solidną pracą zdobyła stanowisko SV.Tak sądzę.Była kompetentną Quit-ką, ma silny charakter,zdolności przywódcze.O to Ci chodziło,prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mango niezalogowany
10 lutego 2014r. o 11:01
Co jakiś czas są przyjęcia ( przez agencję pracy tymczasowej na początek). Próbuj ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10608
#qazxsw123 nieaktywny
10 lutego 2014r. o 11:04
a wiesz może przez którą agencje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ktoś niezalogowany
10 lutego 2014r. o 11:04
~mango napisał(a): Solidną pracą zdobyła stanowisko SV.Tak sądzę.Była kompetentną Quit-ką, ma silny charakter,zdolności przywódcze.O to Ci chodziło,prawda?





Naprawdę zaczynam cię podziwiać :* Powinnaś prowadzić terapię dla dziewczyn z wtrysku. "Solidną pracą" piszesz... Ciekawe. A tak na marginesie to Pani P. nie moze mi niczego kazać, ponieważ mój dział to inna bajka :) Jeszcze raz szczery podziw dla Ciebie heh :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10608
#qazxsw123 nieaktywny
10 lutego 2014r. o 11:06
przez którą agencje jeśli można wiedzieć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza