Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~były pracownik niezalogowany
16 listopada 2014r. o 8:27
w tym syfie nic się nie zmienia od dawna, przychodzą i odchodzą.. jest garść stałych pracowników, którzy siedzą bo nie mają wyboru. Wózkowi wcale nie mają tak wesoło, są mieszani z błotem przy każdej okazji, nawet operatorzy tak nie zbierają, bo za nich zbiera góra, a wózkowi mają ochrzan personalnie lub przez bogu winnych liderów zmian, bo Ci na hali mają w dup*e co mówi lider i robią co chcą. W tym zakładzie brakuje prawdziwej, znającej się na pracy i funkcjonowaniu zakładu kadry. Kiedyś można było zarobić tam, jeszcze jak ja tam robiłem, kasa była nawet nawet, a teraz to jest najgorzej zarabiający i funkcjonujący zakład w okolicy. Wszystkie zakłady co chwile dokładają pracownikom kasę, bo nie ma kto robić i chcą ich zatrzymać, a tutaj byleby zgnoić bo co! chodzą i gapią się za co by tu człowieka uje**ć. I do tej z krec anej dyrektorki nic zupełnie nie dociera... Nie wiem jak może jej nie zależeć na sukcesie firmy. Dobrze tylko, że straciła już większość świetnych operatorów, mechaników, inżynierów... teraz niech sobie szuka w rodzinie. Nie ma co się tam wybierać jeśli nie ma przymusu, ale wiadomo jak nie będzie pracy, pracować trzeba, ja też musiałem. POWODZENIA W OMIJANIU ZAKŁADU! ;)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~johny niezalogowany
16 listopada 2014r. o 19:25
a wiecie co się stało z krystianem b. wozkowym???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gula niezalogowany
17 listopada 2014r. o 16:07
Racja zgadzam się co do każdego słowa, nie dobrego się tam nie dzieje, a będą może jakieś talony na święta coś wiadomo? wiem, że ma być w tym roku impreza na wigilię
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 listopada 2014r. o 8:08
haha. jak taka jak w tamtym roku to zazdroszczę! normalnie kultura świetna.;) dwa lata temu to była impreza, na sali, cała hala się bawiła. świetnie było, oby taką wam zrobili, to chociaż tyle będziecie mięli. A talony co roku są, tylko z roku na rok gorsze... ciekaw jestem co w tym roku.;)
a banderas jeszcze jakiś czas temu był na kościuszki na magazynie tam go rzucili.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~moperator niezalogowany
18 listopada 2014r. o 9:56
Krystian się zwolnił
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 listopada 2014r. o 22:12
~moperator napisał(a): Krystian się zwolnił

wyjechał do Anglii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mania niezalogowany
21 listopada 2014r. o 14:50
Też się zwalniam z tego zakładu:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ur niezalogowany
21 listopada 2014r. o 16:52
Wszyscy sie powoli zwalniają ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.