Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
24 listopada 2014r. o 19:22
Kiedyś za moich czasów rekrutacje przeprowadzała tan Natalia , czy dalej Ona pełni tą funkcję ? bo pogłoski chodzą że juz ktoś inny :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 listopada 2014r. o 19:22
Kiedyś za moich czasów rekrutacje przeprowadzała tan Natalia , czy dalej Ona pełni tą funkcję ? bo pogłoski chodzą że juz ktoś inny :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~z życia wziete niezalogowany
24 listopada 2014r. o 19:41
Dyrektor usiadł w samolocie obok małej dziewczynki. Zagadał do dziewczynki i spytał czyż ma ochotę trochę z nim porozmawiać. Dziewczynka zamknęła spokojnie książkę którą czytała i powiedziała:
- Ok. Bardzo chętnie. Więc o czym będziemy rozmawiać?"
Dyrektor na to :
- Może o logistyce?
- OK - odpowiedziała - To bardzo interesujący temat. Mam jednak wpierw pytanie: jak to się dzieje że koń, krowa i jeleń jedzą to samo, czyli trawę. Jeleń wydala małe suche kuleczki, krowa duże, płaskie, rzadkie placki, a koń wysuszone klumpy. Może potrafi mi Pan wytłumaczyć co jest tego przyczyną?"
- Nie mam pojęcia - odpowiedział dyrektor po chwili zastanowienia.
Na to dziewczynka odpowiedziała:
-Czy czuje się Pan zatem naprawdę wystarczająco kompetentny by rozmawiać o logistyce skoro temat zwykłego g***a przekracza Pańską wiedzę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 listopada 2014r. o 21:17
Hehe, dobre :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2014r. o 8:39
~ napisał(a): Kiedyś za moich czasów rekrutacje przeprowadzała tan Natalia , czy dalej Ona pełni tą funkcję ? bo pogłoski chodzą że juz ktoś inny :>


haha. już dawno kto inny. nie wiem czy teraz przypadkiem nie ochrona, bo był czas jak 'super...' prowadził rozmowy, zdarzało się, że lider był na rozmowie.:) swego czasu czekaliśmy aż operator będzie powołany do tego zadania, nie wiem co dalej bo odszedłem z syfu.;d ale za moich czasów też Natala i Kazik- ale on to już historia dobry chłop był. ;)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2014r. o 8:41
Coś wiadomo o talonach i wigili? do kiedy pracujemy.?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2014r. o 15:55
A JAK SIĘ MAJĄ WIATOWI DALEJ TACY CWANI A KTO TAM JEST LIDEREM :)
CO SADZICIE O ICH ZACHOWANIU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Qłit niezalogowany
25 listopada 2014r. o 16:54
~ napisał(a): A JAK SIĘ MAJĄ WIATOWI DALEJ TACY CWANI A KTO TAM JEST LIDEREM :)
CO SADZICIE O ICH ZACHOWANIU



Od kiedy nie ma tam Andrzeja jest ład i porządek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza