Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~znafca niezalogowany
18 stycznia 2015r. o 19:38
~= napisał(a): Witam.
Możecie mi napisać jak w tej firmie wygląda sytuacja na wtryskach?? Znalazłem ogłoszenie na inż wtrysku i zastanawiam się czy złożyć papiery.
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Kasa jest ok ale klimat pracy tragiczny. Można dużo wynegocjować nawet z marnymi umiejętnościami bo fama o zakładzie poszła w Polskę wraz z byłymi pracownikami i nikt nie chce tam pracować. Jeżeli potrzebujesz czegoś na gwałt to będzie ok praca na kilka miesięcy. Dłuższa współpraca raczej nie jest tam wskazana :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 stycznia 2015r. o 22:18
co sadzicie o nowym liderze na wtrysku ze zmiany B
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 stycznia 2015r. o 23:43
jako jedyny ma poczucie humoru i trzyma z operatorami :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~medium niezalogowany
19 stycznia 2015r. o 9:12
~= napisał(a): Witam.
Możecie mi napisać jak w tej firmie wygląda sytuacja na wtryskach?? Znalazłem ogłoszenie na inż wtrysku i zastanawiam się czy złożyć papiery.
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.



Odpuść sobie i to bardzo...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 stycznia 2015r. o 11:00
~znafca napisał(a): Kasa jest ok ale klimat pracy tragiczny. Można dużo wynegocjować nawet z marnymi umiejętnościami bo fama o zakładzie poszła w Polskę wraz z byłymi pracownikami i nikt nie chce tam pracować. Jeżeli potrzebujesz czegoś na gwałt to będzie ok praca na kilka miesięcy. Dłuższa współpraca raczej nie jest tam wskazana :)


A co dokładnie tam jest nie tak?? Normy ilościowe?? Jakościowe?? Ludzie?? Co znaczy że klimat tragiczny?? Co stało się z poprzednim inż?? Ile jest wtryskarek i co produkują??

Zmoderowano 19.01.2015 godz.17:20 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 stycznia 2015r. o 13:50
jako jedyny trzyma sztamę, bo to normalny chłopak. ale dostanie za to po dupie, bo w końcu kogoś to za boli, że ma dobry kontakt jak było zresztą. Ale Kojot da radę, zdolna z niego bestia:) :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
19 stycznia 2015r. o 18:07
Myślałem, że większość wypisywanych tutaj rzeczy to brednie. Myliłem się :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niitaka Yama Nabore niezalogowany
19 stycznia 2015r. o 20:04
~ napisał(a): A co dokładnie tam jest nie tak?? Normy ilościowe?? Jakościowe?? Ludzie?? Co znaczy że klimat tragiczny?? Co stało się z poprzednim inż?? Ile jest wtryskarek i co produkują??

Daj sobie spokuj człowieku. Od 2 lat headhunter-rzy nie mogą znaleźć NIKOGO na to stanowisko. Firmę ratują tylko awanse wewnętrzne, bo ma pojechaną opinie w całej branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Chcesz próbować. Próbuj. Przyjmą Ciebie z otwartymi ramionami, a po 2 miesiącach będziesz miał dość.
Co jest nie tak?
Laicy jako kierownicy :-)

Jak jesteś z B-c to próbuj w Faureci w Legnicy. :P :P :P ??

Zmoderowano 19.01.2015 godz.20:11 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza