Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~dragon niezalogowany
17 grudnia 2015r. o 3:32
Ja to nic niema. Do super pana Tomka. Bardzo go lubię i mogę spędzać z nim wolny czas. Pozatym to największy przystojniak w całym srg.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~orzech niezalogowany
17 grudnia 2015r. o 9:24
~dragon napisał(a): Ja to nic niema. Do super pana Tomka. Bardzo go lubię i mogę spędzać z nim wolny czas. Pozatym to największy przystojniak w całym srg.


musi sobie tylko jeszcze zafarbować włosy na rudo i wydziabać smoka na szyji!!!
Ale z Ciebie czosnek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~p niezalogowany
22 grudnia 2015r. o 19:12
~orzech napisał(a):
~dragon napisał(a): Ja to nic niema. Do super pana Tomka. Bardzo go lubię i mogę spędzać z nim wolny czas. Pozatym to największy przystojniak w całym srg.


musi sobie tylko jeszcze zafarbować włosy na rudo i wydziabać smoka na szyji!!!
Ale z Ciebie czosnek.


Ty juz masz wydziabanego ale na rowie. I można cie smyrac pod ogonkiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bojler niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 0:48
O jeju temat na głównej moja była firma dalej prosperuje ?? Jestem w szoku !
Czyżby te wszystkie Amerykanskie miliony nie poszły na Marnę ?. Ehe z tego co słyszałem zatrudniacie same pozostałości i w ciąż brakuje ludzi >? Jakoś mnie to nie dziwi. Mimo wszystko wspominam dobrze załogę i atmosferę... do czasu. Bo zamiast skupić sie na dobrej, zgranej załodze jak zwykle rotacja i kupa gów..na z tego wyszła. A dobrzy i zaufani pracownicy spier...dali jak tylko znaleźli inna robotę. Zrezygnowałem jak wielu i tylko żałuje, że tak późno chodź załogę jeszcze raz powtórzę wspominam zaje...biście. Pozdrawiam Lakiernie i wózkowych i ciekawi mnie kto jeszcze został ??pewnie nie wielu. Chodź słyszałem dobre strony, kierownictwo przymyka oko na %%% w sumie na trzeźwo trudno było wytrzymać wymysły Kierownictwa. I jak tam pierwszy nos głardiana jeszcze jest managerem ? Pan K.SZ. och te pamiętne mleko pod nosem ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ollee niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 14:22
znów są przyęcia do srg na wózki
qwa tam już pół bolca pracowało !
Jak wykopią Tomasza ch i kilku jego klakierów wózkowych to sytuacja będzie stabilna.
Złe zarządzanie przez tomka ch zrobił z tego zakładu bu.´.el
niewierzę że ze 100 operatorów żaden nie nadaje się do pracy !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 15:21
~ollee napisał(a): znów są przyęcia do srg na wózki
qwa tam już pół bolca pracowało !
Jak wykopią Tomasza ch i kilku jego klakierów wózkowych to sytuacja będzie stabilna.
Złe zarządzanie przez tomka ch zrobił z tego zakładu bu.´.el
niewierzę że ze 100 operatorów żaden nie nadaje się do pracy !
Popieram Chmiele.ski to oszust i kawał chama on kiedyś za swoje dostanie od ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 18:43
Bojler, sporo na jeszcze zostało:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~evilek niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 19:45
w srg dyrekcja jest chyba głucha i ślepa
w rok czasu wymieniają 100 operatorów wózków bo z każdym jest niby coś. a starzy operatorzy obiboki i nieroby są cacy.
Głupi by się domyślił że coś nie tak jest z tomaszem ch
jest coś na rzeczy z tomaszem ch z łazisk skoro nie daje rady to pa pa i zatrudnić spedytora- logistyka z prawdziwego zdarzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza