Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
15 stycznia 2011r. o 15:59
~ napisał(a): Czy ktoś coś słyszał że Guardian szuka nowej kadrowej ?


To zacznie jeszcze szukać narzędziowca, inżyniera na lakiernie i laboranta do pomiarów.
Kolejni już szukają innej pracy więc to nie koniec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
25 stycznia 2011r. o 15:29
czy w najblszym czsie planuja jakies przyjecia? ktos wie????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~L,G niezalogowany
25 stycznia 2011r. o 15:39
Kolego,velkoleżanko nie pchaj się tam szczerzę odradzam pracowałem ta prawie 4 m-c jako inżynier ,na produkcji jest obóz pracy ,ale kto wie może Ty to polubisz-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~x niezalogowany
25 stycznia 2011r. o 17:44
tez odradzam.................zatrudnij sie tam a zobaczysz dlaczego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~interkadra !!! niezalogowany
25 stycznia 2011r. o 18:22
narzekacie ???? to co powiecie na interkadre, zatrudniają w carfurze 4.20zł/godz na reke !! to jest wyzysk i obuz pracy, ostatnio zdziwilem sie ,bo dziewczyna brala do pracy jakis plyn i sciereczke, bo pracuje na kasie, powiedziala ,że dziewczyny same na swój koszt musza myc kasy !! :| niedosc ze zarabiaja po 4.20 na reke to jeszcze musza kupowac za wlasna kase plyny i sciereczki do posprzatania sklepu, to jest szok !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 stycznia 2011r. o 19:39
ja przyznam,że pracuje tam kilka m-cy i nie narzekam. Pracy jest dużo i do najłatwiejszych nie należy, ale pracowałam juz i w baderze i w Bowe i powiem,że narazie w Guardianie jest całkiem przyzwoicie. Nie ma socjalu to minus, ale ludzie nie sa źli i jak ktoś się pracy nie boi, to mu sie krzywda nie dzieje, a zarobki jak na bolec bardzo przyzwoite. Kierownik zmiany czasami suszy głowe, ale taka jego praca.
pozdrawiam wytrwałych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2011r. o 8:33
~ napisał(a): ja przyznam,że pracuje tam kilka m-cy i nie narzekam. Pracy jest dużo i do najłatwiejszych nie należy, ale pracowałam juz i w baderze i w Bowe i powiem,że narazie w Guardianie jest całkiem przyzwoicie. Nie ma socjalu to minus, ale ludzie nie sa źli i jak ktoś się pracy nie boi, to mu sie krzywda nie dzieje, a zarobki jak na bolec bardzo przyzwoite. Kierownik zmiany czasami suszy głowe, ale taka jego praca.
pozdrawiam wytrwałych
social musi byc !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2011r. o 11:22
~ napisał(a): ja przyznam,że pracuje tam kilka m-cy i nie narzekam. Pracy jest dużo i do najłatwiejszych nie należy, ale pracowałam juz i w baderze i w Bowe i powiem,że narazie w Guardianie jest całkiem przyzwoicie. Nie ma socjalu to minus, ale ludzie nie sa źli i jak ktoś się pracy nie boi, to mu sie krzywda nie dzieje, a zarobki jak na bolec bardzo przyzwoite. Kierownik zmiany czasami suszy głowe, ale taka jego praca.
pozdrawiam wytrwałych



Ja pracuje w baderze ale chętnie bym sie przeniosła do guardian.Są może teraz przyjęcia jakie mają wymogi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza