Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~tentyp niezalogowany
1 lutego 2011r. o 20:30
Ja byłem ostatnio na rozmowie z jakąś młodą dziewczyną w okularach. Ona jest chyba nie polką- jakaś azja czy cos takiego albo na pewno mieszanka w każdym razie laska jest prześliczna!!!
No i na koniec ona pyta czy chciałbym się jeszcze czegoś dowiedzieć, a ja na to,że jej nr telefonu. Zbyła mnie uśmiechem... myślicie,że mam szanse?? No i prośba do osób tam pracujących -- macie namiary na tę azjatkę ??!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2011r. o 14:00
Ta dziewczyna jest polką albo ma korzenie polskie, bo imię i nazwisko na to wskazuje, ale faktycznie tez na poczatku myślałem,że nie jest produktem krajowym, tylko made in china :P.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2708
#Anonim2708 nieaktywny
2 lutego 2011r. o 14:31
~ napisał(a): Ta dziewczyna jest polką albo ma korzenie polskie, bo imię i nazwisko na to wskazuje, ale faktycznie tez na poczatku myślałem,że nie jest produktem krajowym, tylko made in china :P.


Chyba prędzej Made in Wietnam :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~prac. niezalogowany
4 lutego 2011r. o 12:19
Czy wy tu piszecie o Pani sekretarce?? - to się dziewczyna uśmieje.
Z tego co zauwazyłem, to jest polką- drzewa genalogicznego nie znam, ale ma orientalną urodę zdecydowanie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~były... niezalogowany
4 lutego 2011r. o 12:30
Piękna Kobieta i fajna dziewczyna.....szkoda ze juz mnie tam nie ma bo zawsze dawała mi pozytywną energie na wejściu do pracy. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aaaaaa niezalogowany
4 lutego 2011r. o 14:38
Siedzę i tak czytam sobie co piszecie na temat fabryki guardian potem wchodzę na stronę forum
hoerbigera potem na polfe i bader a i na końcu na zehnder wnioski nasuwają się same, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ... nie ma forum gdzie nikt nie narzeka : albo mało płacą albo obóz pracy albo zła kadra i tak dalej. niestety takie polskie realia:::))) miejmy nadzieję na lepsze jutro i pozdro dla wytrwałych :::))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kolezanka beaty:((( niezalogowany
4 lutego 2011r. o 15:12
i co kto tam nastal na meijsce tej no powiedzmy ......manager beaty heheh?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AHA niezalogowany
4 lutego 2011r. o 18:15
~były... napisał(a): Piękna Kobieta i fajna dziewczyna.....szkoda ze juz mnie tam nie ma bo zawsze dawała mi pozytywną energie na wejściu do pracy. :D



A to może coś więcej o niej? Imię czy nazwisko może?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu