Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~karol niezalogowany
8 lutego 2011r. o 13:38
to prawda ja bylem juz na trzech rozmowach z ktorych dalej nic nie wyniklo...kierownik jaja sobie robi ...rozmowy z ktorych nic nie wynika glupie usmiechy i na kazdej rozmowie te same pytania....a jak sie spytasz czy bedziesz przyjety odpowiedz brzmi..moze do pana zadzwonimy u nas caly czas sa przyjecia przez caly rok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2011r. o 14:26
~karol napisał(a): to prawda ja bylem juz na trzech rozmowach z ktorych dalej nic nie wyniklo...kierownik jaja sobie robi ...rozmowy z ktorych nic nie wynika glupie usmiechy i na kazdej rozmowie te same pytania....a jak sie spytasz czy bedziesz przyjety odpowiedz brzmi..moze do pana zadzwonimy u nas caly czas sa przyjecia przez caly rok


Te rozmowy kwalifikacyjne świadczą tylko o firmie . Jaka rozmowa{z ktorej nic nie wynika}, taka firma. A ludzie, którzy przeprowadzają rozmowy w taki sposób jak opisałeś- faktycznie robia sobie jaja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~monia niezalogowany
8 lutego 2011r. o 15:10
a teraz beda jakies przyjecia?wogole byl juz ktos na rozmowiez ktorej wyniklo cos?prosze o odpowiedzi bo jestem zainteresowana bo zlozylam cv
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aska niezalogowany
8 lutego 2011r. o 15:13
a czy ktos byl tez na trzeciej rozmowie i zadzwonili do niego ?po jak dlugim czasie czekania?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jasiu niezalogowany
8 lutego 2011r. o 15:17
a czy w guardianie zatrudnienie jest tez przez jakas agencje pracy ?jaka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~V.p. niezalogowany
8 lutego 2011r. o 16:53
,,Guardian 'Nie korzysta z biur pośrednictwa pracy ,tak było przynajmniej do teraz :> P.S.Wszystkim zainteresowanym pracą w tej firmie radzę szczerze żeby się zastanowili ,wszystkie opinie o atmosferze i kompetencjach a raczej ich braku ze strony kadry kierowniczej są całkowicie uzasadnione ,wiem bo sam miałem niestety wątpliwą przyjemność pracy w tej firmie,ciągły mobing,obłuda i zwykłe chamstwo co niektórych pracowników akceptowane niestety przez przełożonych ,wynikające w ich mniemaniu z tego że pracują stosunkowo najdłużej i że mają tkzw.wsparcie ,skutecznie może zniechęcić nawet najbardziej zagorzałych przyszłych uczestników misji pdt.Guardian :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2011r. o 17:22
Już nawet trzy rozmowy kwalifikacyjne mówią o braku kompetencji tych, którzy ja przeprowadzają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mała niezalogowany
8 lutego 2011r. o 17:23
o kurde.....to czyli wynika z tego że na darmo złożyłam tam podanie.... w sumie wszędzie są obozy pracy....bader,hoerbriger,appel.... masakra,jak zadzwonią,zatrudnią-to pójde,zobacze czy faktycznie tam tak jest,bo jak nie spróbuję to nigdy nie będę wiedziec (no chyba że wogóle nie zadzwonią ) no a jak nie będą mieli do mnie szacunku,będą po mnie jezdzic czy usłyszę chamskie odzywki to poprostu wyjdę i pójdę do domu i tyle,nie dam sobą pomiatac ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.