Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~joe_black niezalogowany
27 maja 2011r. o 12:42
rotacja ogromna ,ciagle przyjmują i zwalniają to o czymś świadczy :D jeżeli inżynierowie oraz kierownicy tam nie chcą pracować...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~joe_black niezalogowany
27 maja 2011r. o 12:42
rotacja ogromna ,ciagle przyjmują i zwalniają to o czymś świadczy :D jeżeli inżynierowie oraz kierownicy tam nie chcą pracować...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~LV06 niezalogowany
27 maja 2011r. o 13:35
Pamiętacie o jednie rzeczy, Wy wszyscy pracujący w,, Gaurdianie"Ponad wszystko liczy się misja,w której to każdy tam zatrudniony ma zaszczytny obowiązek uczestniczyć nic poza tym :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2011r. o 14:58
do osoby która też została zaproszona, powiedzieli miejsce rozmowy? ja z tego wszystkiego zapomniałem zapytać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2011r. o 15:25
~ napisał(a): do osoby która też została zaproszona, powiedzieli miejsce rozmowy? ja z tego wszystkiego zapomniałem zapytać

Zależy kto do Ciebie dzwonił. Jeżeli wiesz o której masz być i dzwoniła kobieta to prawdopodobnie kadrowa. Wtedy idź do głównego wejścia i tam dostaniesz przepustke od strażnika i bedziesz czekać na rozmowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2011r. o 15:31
~ napisał(a):
~ napisał(a): witam! zostałem zaproszony na rozmowe o pracę gdzie prowadzone są rozmowy? w zakładzie czy w biurze na daszyńskiego?

Ja tez zostałem zaproszony to znaczy że coś sie ruszyło


Oj ruszyło, ruszylo.Byłem na dwóch rozmowach miesiac temu i nic. Ten zaklad to jedna wielka porażka. Ciesze sie, że nie zawolali mnie na trzecia rozmowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2011r. o 15:42
ja byłam na 3 rozmowach i nic,mają bałagan w papierach pewnie.I jeszcze spytali,kiedy mogę zacząc pracę,powiedziałam że od zaraz i chyba zapomnieli zadzwonic :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2011r. o 16:46
wielkie bagno
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA CER-FAR zaprasza