Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~:] niezalogowany
25 czerwca 2011r. o 14:38
Ja nie pracuję z nią na zmianie i nie widzę ,żeby miała jakiś wpływ na moją zmianę :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3164
#krzys40024 nieaktywny
25 czerwca 2011r. o 16:23
guardian spada na psy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2011r. o 21:17
Ja też z nią nie pracuje i nie chciałbym ,bo laska na sam widok jest szpetna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3164
#krzys40024 nieaktywny
25 czerwca 2011r. o 22:25
ostatnio nie przedłuzyli umowy chłopakowi co był na załadunku. dobry pracownik, nawet zgłosił się że przyjdzie w niedziele do pracy a w poniedziałek mu umowy nie przedłuzyli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2011r. o 22:28
Chamstwo w państwie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~monalisa niezalogowany
26 czerwca 2011r. o 0:36
Każdemu coś nie pasuje i czy to w guardianie czy w innej pracymałe zarobki,atmosfera,warunki.są wady i zalety jak wszędzie.Ja tam pracuje i jakoś jest ok.oczywiście też mi tam nie wszystko pasi, ale gdzie jest idealnie. zawsze znajdą się osoby z którymi nie ma się wspólnego tematu ale to nie znaczy ze nie można z nimi pracować.Mówi się że w pracy nie ma kolegów i koleżanek ja myślę że są tylko nie wszyscy.Mi najbardziej nie pasuje własnie to obgadywanie i gadanie na innych że/ ktoś jest siaki czy owaki albo ze nie chcę z tą czy tamtą pracować./i właśnie przez takie sytuacje które sami sobie sprawiamy jest kicha a dlaczego-przez zazdrość bo ona jest wyżej na stanowisku a ja nie.tak ciężko to zrozumieć że wszyscy nie zostaną kierownikami...Po prostu pracujmy i starajmy się dogadać a uśmiechu nigdy za dużo!W większości to my stwarzamy atmosferę ale pytanie jaką...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~??? niezalogowany
26 czerwca 2011r. o 1:20
No właśnie. To od nas zależy jak będzie. Jeśli chcemy to wystarczy jedna zmiana. I możemy sobie stworzyć swój własny klimat:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3164
#krzys40024 nieaktywny
26 czerwca 2011r. o 20:52
w guardianie było jeszcze ok do niedawna, a teraz co tam sie dzieje..dziewczyny po drugiej zmianie przychodzą na 6 do pracy..przegięcie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza