Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie kupić węgiel ?

~~Ja niezalogowany
21 września 2017r. o 21:28
Jest w ogole wegiel w b-c czy kliczkowie do kupienia? Bo doszly mnie sluchy, ze wegla brak....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 września 2017r. o 21:30
~~tom napisał(a):
~~zeniu napisał(a): Kupuje przez internet z Kopalni np. Bobrek, Wesoła itp...... nie dosyc że taniej to mam węgiel a nie wymieszane cuda na składzie , koszt transportu 130 zł o ile pamiętam i tona 630 zł wiec taniej niż od tych wszystkich ......i węgiel a nie trociny .

630 to za wegiel 22~24 MJ. Wysokokaloryczny przez internet wychodził drozej niz w ZEC. Ze wzgledu wlasnie na koszty przesylki. Tez wlasnie czekam na dostawe do ZEC.


to czekaj....moze do wiosny przywioza....poczytaj na branzowych stronach - z weglem kiepsciutko...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 września 2017r. o 21:31
~~Ja napisał(a): Jest w ogole wegiel w b-c czy kliczkowie do kupienia? Bo doszly mnie sluchy, ze wegla brak....



ktoś przespał całe lato.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 września 2017r. o 22:09
Ludzie,przekalkulujcie sobie,czy jest sens uganiać się za węglem czy koksem:tona węgla ok.900 zł,tona koksu 1250 zł.Czyż nie lepiej przy takich cenach ogrzewać gazem?Na to samo wychodzi,a nie trzeba się tak napracować i powietrze będzie czystsze.A,żeby koszty były niższe,należy ocieplić budynek.Myślę,że taki jest cel windowania cen opału,żeby ludzie polikwidowali piece węglowe i przeszli na ogrzewanie gazowe.Tylko co potem,jak zdrożeje gaz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kemor56 niezalogowany
28 września 2017r. o 8:10
No to mamy "dobrą zmianę". Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
28 września 2017r. o 8:50
"Ludzie,przekalkulujcie sobie,czy jest sens uganiać się za węglem czy koksem:tona węgla ok.900 zł,tona koksu 1250 zł.Czyż nie lepiej przy takich cenach ogrzewać gazem?Na to samo wychodzi,a nie trzeba się tak napracować i powietrze będzie czystsze.A,żeby koszty były niższe,należy ocieplić budynek.Myślę,że taki jest cel windowania cen opału,żeby ludzie polikwidowali piece węglowe i przeszli na ogrzewanie gazowe.Tylko co potem,jak zdrożeje gaz ?"

Problem w tym, że nie wszystkie nieruchomości mają dostęp do gazu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:d niezalogowany
28 września 2017r. o 18:53
JJJJC
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20570
#wlub nieaktywny
28 czerwca 2018r. o 14:10
Faktycznie krucho z węglem było w niektórych składach opału, ja na szczęście nie miałem takich problemów. Zawsze biorę węgiel u jednego sprzedawcy http://grabinski-opal.pl/ i nigdy mi nie brakło. Z tego co wiem działa na dość duży obszar więc może ktoś też skorzysta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie