Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Opryski nad Bolesławcem

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 października 2010r. o 23:04
Grzdyl_Ponury napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Grzdylu pierwsze pytanie , znasz dobrego psychologa , to pójdę go załamać. :D


Nie znam, ale jak poznam jakiegoś psychologa i znienawidzę go, to podam Ci jego adres :P

Nadzieja nigdy nie umiera , a na przyjaciół zawsze można liczyć . Ale pamiętaj , kto z kim przystaje takim się staje , Chcesz zostać okrzyknięty wariatem?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3347
#Grzdyl_Ponury nieaktywny
11 października 2010r. o 23:06
Pannazdzieckiem napisał(a): Ale pamiętaj , kto z kim przystaje takim się staje , Chcesz zostać okrzyknięty wariatem?


Przekonałaś mnie :)
Nie będę się z Tobą zadawał :P

<I>Czasami lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty,niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości</I>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 października 2010r. o 23:13
No i oto chodzi. Każdy kowalem własnego losu . Dobranoc.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5161
#Alma.Gemela nieaktywny
12 października 2010r. o 11:27
Brrrrr...
;( [img=1286873480_0uwkxvz.jpg]



Dopisane 12.10.2010r. o godz. 11:27:

Grzdyl_Ponury napisał(a):
Alma.Gemela napisał(a): Jest jeszcze krotsza..taki byl Pierwotny Zamiar Boga:)


A Bóg o tym wie , jaki był jego pierwotny zamiar?? :D


Tak..nie mam zadnych watpliwosci :)

''I usłyszałem donośny głos z tronu mówiący: Oto przybytek Boga między ludźmi! I będzie mieszkał z nimi, a oni będą ludem jego, a sam Bóg będzie z nimi. I otrze wszelką łzę z oczu ich, i śmierci już nie będzie; ani smutku, ani krzyku, ani mozołu już nie będzie; albowiem pierwsze rzeczy przeminęły (Obj.21:3-4).


''Tak bowiem Pan mówi,
Stwórca niebios, Ten, który jest Bogiem,
Który uformował ziemię i kształt jej nadał,
który osadził ją mocno''.
I nie uczynił jej bezładną,
lecz do zamieszkania ją przygotował''

(...)''Zgromadźcie się i wyjdźcie,
dołączcie się wszyscy,
wy, ocaleni spośród narodów''

(...)
''Przedstawcie i dajcie dowody,
a nawet zastanówcie się wspólnie:
Któż to zapowiedział już od dawna
i znowu teraz objawia?''

(...)''Jak było na POCZĄTKU:), teraz i zawsze,
i na wieki wieków. Amen''

Pieśń (Iz 45, 15-25)

Lilith...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4560
#Wiolizna nieaktywny
12 października 2010r. o 11:33
Alma, widze ze wkoncu sie zarejestrowalas :p mam tylko jedną prośbę. Zacznij się kur... poslugiwac swoim zdaniem zamiast cytatów biblijnych!:D

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5161
#Alma.Gemela nieaktywny
12 października 2010r. o 12:22
Wiolizna napisał(a): Alma, widze ze wkoncu sie zarejestrowalas :p mam tylko jedną prośbę. Zacznij się kur... poslugiwac swoim zdaniem zamiast cytatów biblijnych!:D



Oooo ...wiec juz oficjalnie moge Ci odpowiedziec na Twoje pytanie z tematu o.. oobe ;p

cytuje: ''Mater dijo! Dajcie spokój, bo już mózg paruje od myślenia, a temat wciąga dość mocno. Alma doświadczasz oobe naprawde to powiedz mi jak jestem teraz ubrana i co mam w pokoju ha! ''

'''Robactwo jest twoim posłaniem, robactwo też twoim przykryciem''Iz.14:11

Masz cos przeciwko Biblii i zrozumieniu?Uwazasz ze nie ma ''narzedzi'' w reku Boga?

„Różne są dary łaski, lecz Duch ten sam. I różne są posługi, lecz Pan ten sam. I różne są sposoby działania, lecz ten sam Bóg, który sprawia wszystko we wszystkich”

Lilith...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4560
#Wiolizna nieaktywny
12 października 2010r. o 12:28
Już myślałam, że Ci się uda, a tu znowu cytaty :] Parę razy poćwiczysz i osiągniesz sukces ;p

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5161
#Alma.Gemela nieaktywny
12 października 2010r. o 12:35
Wiolizna napisał(a): Już myślałam, że Ci się uda, a tu znowu cytaty :] Parę razy poćwiczysz i osiągniesz sukces ;p


..I ja to Wiem...:)
Jestem na jak najlepszej drodze do niego...sukces -pojecie wzgledne..zalezy jakie kto przejawia wartosci i do czego dąży.Pozdrawiam.

Lilith...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.