Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Opryski nad Bolesławcem

5159
#Rayon nieaktywny
12 października 2010r. o 20:13
Do Wiolizna
Macie oczy a nie widzicie, macie uszy a nie słyszycie.



Dopisane 12.10.2010r. o godz. 20:05:

[img=1286906707_1pjnysk.jpg]



Dopisane 12.10.2010r. o godz. 20:05:

[img=1286906732_td6fotr.gif]



Dopisane 12.10.2010r. o godz. 20:13:

Od roku 2008 dzień w dzień i często w nocy z samolotów w zasięgu wzroku rozpylają na nas różnego rodzaju chemikalia. Powstają długie, białe smugi na niebie, które rozprzestrzeniają sie około 1-2 godzin. Bezpośrednio za samolotami powstają krótkie smugi, które rozprzestrzeniają się bardzo szybko. To jest operacja ogólnoświatowa potajemnie nazwana Depopulacją pod przykrywką walki z Globalnym Ociepleniem!



W mojej opini jest tylko jeden powód smug chemicznych na naszym niebie i jest to po to aby powoli zabić jak największą ilość ludzi i zwierząt jak również zatruć nasze jedzenie i wodę na planecie dla pychy kilku bogaczy. Te chemikalia redukują nasze IQ, zminiejszją nasze rozumy, powodują przedwczesne objawy Alzhaimera, raka płuc, skóry i kości, robiąc z nas żywych trupów z wypranymi mózgami.

[img=1286907235_zisyxc5.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5161
#Alma.Gemela nieaktywny
12 października 2010r. o 20:31
Rayon napisał(a): :Od roku 2008 dzień w dzień i często w N O C Y


A wlasnie.. dobrze Kochanie ze zwrociles na to uwage..nie dawalo mi spokoju to ze.. co jakis czas ''nie pryskaja''
a to po prostu kamuflarz , w nocy malo kto obserwuje niebo..a i..w dzien samoloty moga rozpylac ponad chmurami.zastanawiajace jest rowniez zjawisko ALUMINIOWEGO koloru niebo.Widoczne jest to zwlaszcza przed zachodem slonca...juz po kilkukrotnym przelocie samolotu niebo zmienia na taki kolor, a padajace promienie widocznie maja inny (metaliczny).


Zmoderowano 12.10.2010 godz.21:18 - powód: cytowanie (sentinel)

Lilith...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 października 2010r. o 9:00
Pragnę donieść zainteresowanym ( jak wiadomo zakochany jestem w statystyce , jak Bylu w koszykówce) dzisiaj nie pryskali . W prawdzie do późnego popołudnia cieżko było cokolwiek zaobserwować , ale później naliczyłem 18 maszyn z normalnymi smugami . Alma wiesz co ,chyba się obudzę o trzeciej i wezmę lornetkę


Dopisane 13.10.2010r. o godz. 09:00:

Cholera zaspałem , z resztą i tak nie mam lornetki, ale w nocy nie pryskali , teraz też niebo czyste i miejmy nadzieję ,że takie zostanie . Lecę obserwować samoloty , wszystkim miłego dnia.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4560
#Wiolizna nieaktywny
13 października 2010r. o 9:03
Rayon ale o co Ci chodzi, bo nie bardzo rozumiem co chciałeś mi przez to powiedzieć. :)

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5159
#Rayon nieaktywny
13 października 2010r. o 19:34
Dokładnie co napisałem i nie miałem na myśli chemtrails.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
13 października 2010r. o 21:42
Rayon napisał(a): Te chemikalia redukują nasze IQ, zminiejszją nasze rozumy, powodują przedwczesne objawy Alzhaimera, raka płuc, skóry i kości, robiąc z nas żywych trupów z wypranymi mózgami.


Jak czytam Twoje posty to jestem skłonny się zgodzić :D
Zmień nick na...Żywy Trup :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5161
#Alma.Gemela nieaktywny
13 października 2010r. o 22:12
~:) napisał(a):
Rayon napisał(a): Te chemikalia redukują nasze IQ, zminiejszją nasze rozumy, powodują przedwczesne objawy Alzhaimera, raka płuc, skóry i kości, robiąc z nas żywych trupów z wypranymi mózgami.


Jak czytam Twoje posty to jestem skłonny się zgodzić :D
Zmień nick na...Żywy Trup :D


Potencjalnie wszyscy jestesmy zywymi trupami :>
Za co niby uwazasz Swoja nędzną powloke cielesna?
:D
Jaki jest sens w tym.. zeby.. sie duuuuzo nagadać ..a NIC nie powiedziec?



Lilith...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stuki niezalogowany
13 października 2010r. o 22:17
Rayon napisał(a): Do Wiolizna
Macie oczy a nie widzicie, macie uszy a nie słyszycie.
Dopisane 12.10.2010r. o godz. 20:05:[img=1286906707_1pjnysk.jpg]Dopisane 12.10.2010r. o godz. 20:05:[img=1286906732_td6fotr.gif]Dopisane 12.10.2010r. o godz. 20:13:Od roku 2008 dzień w dzień i często w nocy z samolotów w zasięgu wzroku rozpylają na nas różnego rodzaju chemikalia. Powstają długie, białe smugi na niebie, które rozprzestrzeniają sie około 1-2 godzin. Bezpośrednio za samolotami powstają krótkie smugi, które rozprzestrzeniają się bardzo szybko. To jest operacja ogólnoświatowa potajemnie nazwana Depopulacją pod przykrywką walki z Globalnym Ociepleniem!

Uhm, a Ci którzy to zlecają wdychają powietrze z butli tlenowych?


W mojej opini jest tylko jeden powód smug chemicznych na naszym niebie i jest to po to aby powoli zabić jak największą ilość ludzi i zwierząt jak również zatruć nasze jedzenie i wodę na planecie dla pychy kilku bogaczy. Te chemikalia redukują nasze IQ, zminiejszją nasze rozumy, powodują przedwczesne objawy Alzhaimera, raka płuc, skóry i kości, robiąc z nas żywych trupów z wypranymi mózgami.

[img=1286907235_zisyxc5.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza