Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Opryski nad Bolesławcem

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 października 2010r. o 9:55
"Ach zapomnialam...T..mam do Ciebie wielka prośbe..kilka lat temu trafilam w bibli na tekst ktory mowil o jakis ''obreczach'' lub ''pierscieniach'' lup ''pajeczej sieci'' wokol ziemi.Myslalam ze chodzi o internet ..ale mysle ze ma to zwiazek z jakas Duchowa ochrona przed chemtrails.Mam w domu kilka wydan biblii jednak nie moge tego znalezc.Moze razem do tego dojdziemy?"

Zaraz zapytam Jądrusia , On również jest specem od Bibli , cholera jak tak dalej pójdzie znowu zacznę wierzyć w mądrą książke.


Dopisane 17.10.2010r. o godz. 09:55:

Dzień dobry zapomniałem powiedzieć , eh starość nie radość

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5161
#Alma.Gemela nieaktywny
17 października 2010r. o 9:58
A ja mam wrazenie ze to My jestesmy ''zywymi dzialkami orgonowymi'' :) Spojrzcie dzis w niebo...:*

Lilith...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
17 października 2010r. o 11:20
Alma.Gemela napisał(a): Spojrzcie dzis w niebo...:*


Pryskają czy nie??
Bo chyba czuję zdecydowanie gorzej , więc pewnie nie pryskają :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 października 2010r. o 11:30
Niebo czyste nie pryskają , życzę lepszego samopoczucia ;)

Zmoderowano 17.10.2010 godz.11:35 - powód: cytowanie :) (sentinel)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
17 października 2010r. o 11:33
Jeżeli ja się zgodzę z Tobą, że istnieje chemitralis, to czy zgodzisz się ze mną , że Elvis Presley żyje!!?? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 października 2010r. o 11:59
~:) napisał(a): Jeżeli ja się zgodzę z Tobą, że istnieje chemitralis, to czy zgodzisz się ze mną , że Elvis Presley żyje!!?? :P

Oczywiście ,że się zgadzam , żyje ... w naszej pamięci , zgadzasz się na chemitrale?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
17 października 2010r. o 12:01
Zgadzam się , że chemitralis żyje w naszej niezbadanej jeszcze części umysłu :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5161
#Alma.Gemela nieaktywny
17 października 2010r. o 12:03
~:) napisał(a): Zgadzam się , że chemitralis żyje w naszej niezbadanej jeszcze części umysłu :P


Lepiej bym tego nie okreslila :D

Lilith...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza