Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

2945
Mgosia
15 listopada 2020r. o 18:10
Nawet się cieszę, że jutro poniedziałek , bo bezczynność mnie męczy :)
Co do snów , nie nie śnię, bo przeważnie mam koszmary i zawsze staram się zapominać o snach , bo później mam cały dzień zepsuty . Czasami tylko marzę sobie, ale nie o nieznajomych, tylko o tym, że moje teraźniejsze życie to tylko sen i kiedyś wreszcie się obudzę i wszystko będzie jak dawniej. Ale nie ma co narzekać , trzeba szukać koła ratunkowego, w codziennych zajęciach w relacjach rodzinnych, w fotografii, w obserwacji przyrody ...żeby nie zwariować. :) :) :) Przecież ciągle ..


"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15845
#MissWiedzyUczuc nieaktywny
15 listopada 2020r. o 18:21
Mgosia napisał(a):
Czasami tylko marzę sobie, ale nie o nieznajomych, tylko o tym, że moje teraźniejsze życie to tylko sen i kiedyś wreszcie się obudzę i wszystko będzie jak dawniej.


Pamiętasz Mgosiu scenę z Tańczącego z wilkami, pewną szczególną scenę? ;:):):)Kiedy odchodzi przyjaciel i cierpimy, wtedy spojrzenie na to z boku w sensie..... odszedł ktoś, abyś ty mógł pojawić się w moim życiu? Otwiera nową ścieżkę :):)):)Może ktoś czeka na nasz uśmiech?;)0):)):)

To nasze wspólne zadanie na miły poniedziałek?PrzyTULIAski:):):):)


kochaj, a będziesz kochany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
15 listopada 2020r. o 19:23
Dobry wieczór:)

Mgosia napisał(a): ... ale nie znalazłam ciekawych obiektów do sfotografowania :D


:| Czy mogłabyś mi nie ubliżać :D

SDM ? Mam nadzieję, że 04,02 będzie można delektować się na koncercie Ich muzyką i tekstami :)

MissWiedzyUczuc napisał(a): ... odszedł ktoś, abyś ty mógł pojawić się w moim życiu?


Są straty nie do odrobienia...przynajmniej tu i teraz.



Uwielbiam Edytę, szczególnie w tym utworze...


Dobrej nocy Bajarze:*






"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15845
#MissWiedzyUczuc nieaktywny
15 listopada 2020r. o 19:54
E napisał(a): Dobry wieczór:)

Są straty nie do odrobienia...przynajmniej tu i teraz.

Dobrej nocy Bajarze:*


Tak wiem :( ale miałam kiedyś wspaniałego przyjaciela piesia "cygana", który odszedł:(( postanowiłam, że nie będę miała już żadnego pieska:((:(:( i zmieniłam zdanie, kiedy w schronisku pokochałam innego samotnego piesia z serduszkiem otwartym......z ludźmi bywa podobnie :):):):)

Nie trzeba niczego odrabiać, trzeba dać szansę samotnemu sercu....naszemu, ale też innemu samotnemu sercu, ktoś może czeka, ma nadzieję, chce kochać :):):):)




Dopisane 15.11.2020r. o godz. 19:36:

ps. aaaa dziewczyny nie znam was, ale zakochać się można w każdym wieku:):):))))):)


Dopisane 15.11.2020r. o godz. 19:54:

Dobranoc.........Świat, ludzie są lepsi niż nam się zdaje:):):):))Wystarczy się uśmiechnąć, będzie dobrze...:):):)

kochaj, a będziesz kochany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
15 listopada 2020r. o 19:55
Miss, dla mnie takie sprawy nie wchodzą w rachubę , ten rozdział już jest zamknięty na zawsze , nie da się wyrwać z serca kogoś, kto wciąż w nim żyje, nie da się go nikim innym zastąpić, przynajmniej ja tak czuję . Jedno co mogę, to to co robię, całkowicie oddać się bliskim, nie myśląc o sobie, poświęcić się bez końca i dać im bezpieczeństwo w każdej chwili. I przyznaję, że przynosi mi to wielką radość, kiedy trzymam w najtrudniejszym momencie za rękę i ta osoba nie boi się ...bo wie, że czuwam . Szczęście nie jedno ma imię :)

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15845
#MissWiedzyUczuc nieaktywny
15 listopada 2020r. o 20:10
Rozumiem......... :((:(:((: a może, warto? :):):):):) sama wiesz... :) dobrych snów

kochaj, a będziesz kochany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
16 listopada 2020r. o 6:35
Dzień dobry:)

Miałam...


Co robić?
"Czajnik z gwizdkiem świruje na gazie", a to znak, że trzeba zabierać się za to życie "bo jeśli nawet trochę pada, to niech pada" :)

Miłego dnia Bajarze:*


"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
16 listopada 2020r. o 23:03
Spokojnej nocy :)

[img=1605564177_q224yrd.jpg]

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.