Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

6979
E
17 listopada 2020r. o 6:59
Dzień dobry:)

"Jak pięknie jest rano, gdy jeszcze nie wszystko się stało, i wszystko może się stać, tylko brać"



Dzień Bez Długów hmmm, chyba niewiele osób może świętować, ale w sieci można znaleźć parę podpowiedzi :)



Miłego dnia Bajarze:*



"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7619
WiosennaStokrotka
17 listopada 2020r. o 8:00
Kochani !! Jaka niespodziewana niespodzianka mnie dziś spotkała o świcie w pracy !!! Siedzę sobie, spokojnie jak człowiek, popijam kawę, bo do otwarcia biura jeszcze z 15 minut zostało, a tu... nagle wpada... nooo kto zgadnie ? LITERKA !!! Nooo serio, serio, możliw, możliw !! Wchodzi uśmiechnięta E, zarzuciła blond kudłami, dała buziaka i .. i poleciała tyrać :) Ale powiem Wam... nadal banana mam na facjacie. :) Kocham takie niespodziewane niespodzianki :) Dziękuję Literko :* Miłego dnia dla Wszystkich :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15845
#MissWiedzyUczuc nieaktywny
17 listopada 2020r. o 9:54
Może zakochana? W czasie pandemii? Można? MOŻNA :)::):):) TAk sobie zawsze wyobrażałam E, pozytywnie zakręconą optymistkę :):):):) Wiecie, że i nasza twarz kształtuje się dzięki naszemu duchowemu obliczu? :):)):) I mnie to osobiście bardzo cieszy. To dlatego my Polki jesteśmy piękne ;:):)):) Tak twierdzą meżczyźni:):):) Milutkiego dnia.....
[img=1605603233_v9u1gtc.jpg]

kochaj, a będziesz kochany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
17 listopada 2020r. o 21:05
Dobry wieczór:)

Wchodzę na portal i,,,aż mi kęsek kanapkowy w gardle stanął:|

WiosennaStokrotka napisał(a): ...nagle wpada... nooo kto zgadnie ? LITERKA !!!


No co za plotkarskie miasto:| nic się nie ukryje :D
Moja Ty:*

MissWiedzyUczuc napisał(a): Może zakochana? W czasie pandemii? Można? MOŻNA


Oczywiście, że tak :)





Dopisane 17.11.2020r. o godz. 21:05:

Na dobranoc :*


"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
17 listopada 2020r. o 21:59
Baby, moje baby , oto przybywam :D powiedzieć dobry wieczór i dobranoc :D
Płomiennna , żebyś Ty widziała kobieto, jaką mi kiedyś niespodziankę zrobiła ;)



[img=1605646761_uss3tmr.jpg]

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
18 listopada 2020r. o 20:30
Dzień dobry:)

Są w moim życiu chwile,
które wspominam niemile.
Takie wyrzucam z pamięci,
bo dobry dzień niech się święci.
Każdy dzień tu i teraz
jest dany, aż się pozbierasz.
Zwróć uwagę, jak żyjesz
każdym czynem, każdym gestem.
Nie wiem, co będzie jutro. ale dziś...



Mgosia napisał(a): Płomiennna , żebyś Ty widziała kobieto, jaką mi kiedyś niespodziankę zrobiła ;)


No masz, następna:| Baby ciiii, bo wyjdzie na jaw, że ja taka...niepoukładana :D
To wszystko nic. Odkryłam tajemnicę mężczyzn:|:| :D

[img=1605678413_ehbiczz.jpg]


Miłego dnia Bajarze:*


Dopisane 18.11.2020r. o godz. 20:30:

"Moja cisza mnie otula, dobrze mnie zna.
Moja cisza pokazuje, gdzie zaczynam się ja"



Dobrej nocy Bajarze:*


"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 listopada 2020r. o 20:56


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 listopada 2020r. o 21:02
No dobra ... już nic nie mówię , bo zakazano mi , ale ciekawym , kto zgłosił moje posty do skasowania ?

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza