Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

2945
Mgosia
4 grudnia 2020r. o 22:27
Nawet bardzo mnie dziwi i przez chwilkę pomyślałam , że się naprawiłaś, a tu bęc ...:| :D

Kolorowych :) :*

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
5 grudnia 2020r. o 7:46
Dzień dobry bardzo:)

Macie ulubione sposoby na pobudkę?:D



Miłego dnia Bajarze:*


"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 grudnia 2020r. o 7:58


i już mnie nie ma...

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
5 grudnia 2020r. o 8:50
"Wyobraź sobie, że nie ma majątków
Jestem ciekaw, czy możesz
Nie ma chciwości i głodu
A ludzie są wspólnotą"




"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
5 grudnia 2020r. o 18:23
Dobry wieczór:)
zostawię piosenkę





spokojnego wieczoru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
5 grudnia 2020r. o 18:33
:)

"Zawsze kiedy czegoś się bałam Lub kiedy czułam się samotna Zwracałam się do nocnego nieba i do gwiazdki, którą nazywam swoją własną"





"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
5 grudnia 2020r. o 20:07
A tam zaraz gwiazdka , ja rozmawiam sama ze sobą i bardzo się wspieram, np. tak - Gocha dasz radę, a jak nie to wal po gębie każdego kogo napotkasz :| :D I od razu jakoś tak lepiej :P ;)

Dobry wieczór ho ho ho ...a nie... wróć, to jeszcze nie dzisiaj :| :D


"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15845
#MissWiedzyUczuc nieaktywny
5 grudnia 2020r. o 21:02
E napisał(a): :)
"Zawsze kiedy czegoś się bałam Lub kiedy czułam się samotna Zwracałam się do nocnego nieba i do gwiazdki, którą nazywam swoją własną"

Do nocnego nieba......:):):):):)))):) a może gwiazda była kometą?:):):)));00:)):)) Czy też chodzi o tę najjaśniejszą?;);):):):)Może gwiazdą była osoba?Jak moja Mama. Gwiazdki mrugają na dobry wieczór, w nocy..... potem bardzo często jaśnieją w oczach naszych bliskich i tam pozostają również każdego jasnego dnia:):):;;):):);)):)












Dopisane 05.12.2020r. o godz. 20:20:

Przypowieść dla tych co karmią się nienawiścią :(:(:(będzie lepiej albo nie, ale to zależy od nas samych ;):):):)

Pewnego dnia córka wróciła do domu i powiedziała do swojego ojca:
– Tato, nie mogę już dłużej znieść naszej sąsiadki! Chcę ją zabić, ale obawiam się, że ktoś może się o tym dowiedzieć. Możesz mi pomóc w jakiś sposób?
Ojciec odpowiedział na te słowa:
– Oczywiście, kochanie, ale pod jednym warunkiem. Najpierw musisz się z nią pogodzić. Dzięki temu nikt nie będzie Cię podejrzewał, kiedy już ona umrze . Musisz być bardzo ostrożna. Staraj się być miła, wdzięczna, cierpliwa, ciepła, mniej egoistyczna. Postaraj się stać jej przyjaciółką, zawsze jej wysłuchaj i staraj się udzielać rad. A teraz, czy widzisz ten proszek? Każdego dnia dosyp odrobinę do jej napojów oraz jedzenia. W ten sposób zatrujesz ją i wkrótce ona umrze.
Ale po miesiącu córka wróciła do ojca i powiedziała mu tak:
– Nie chcę już, żeby ona umarła. Polubiłam ją, nawet bardzo. Ale co teraz mam zrobić? W jaki sposób mogę zatrzymać działanie tej trucizny?
Ojciec odpowiedział krótko:
– Nie martw się! Proszek, jaki Ci dałem to sproszkowane wiórki kokosowe. Ona nie umrze od tego. Ta trucizna była cały czas, ale nie w niej, tylko w Tobie. Na szczęście już się jej pozbyłaś.

To,to ;):):):) Ta trucizna była cały czas, ale nie w niej, tylko w Tobie. :):):):)

Ups magia ;0:);)';;):)

Miluśkiego wieczorka:):):);) nie dla tabliczki czekolady i ciasta jogurtowego ;);););)



Dopisane 05.12.2020r. o godz. 21:02:


samotność doskwiera, więc........;);):):):)

kochaj, a będziesz kochany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego