Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~ niezalogowany
16 lutego 2013r. o 16:43
~ napisał(a): BURAKI!!!


Piotrek psycha Ci siada?:P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aniolek niezalogowany
16 lutego 2013r. o 21:49
~pitbul napisał(a): no tak ja tez bym się nie przyznał ze w domu mam piz...e zamiast porzadnego faceta który jest za wszystkimi kolegami z pracy i walczy o to zeby mieć lepiej w pracy lepsze zarobki. Lepiej zeby podpir...ał i dostawał 1zl wiecej do wypłaty od innych

zazdroscicie mu???? koledzy mu dzieci nie nakarmia, oplat nie zrobia itd. A jak wam zle w zehnderze to wypad do........ no nie wiem moze do zakladu obok!?

Zmoderowano 17.02.2013 godz.11:13 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lutego 2013r. o 22:17
aniolek twoje nowe podejscie do zycia zaskakujace jest :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aniolek niezalogowany
17 lutego 2013r. o 8:00
~ napisał(a): aniolek twoje nowe podejscie do zycia zaskakujace jest :]




kogo zaskakuje to zaskakuje, cwaniaczkow i plytko myslacych napewno.
Z doswiadczenia wiem,ze koledzy z ktorymi NIBY warto sie trzymac NIGDY Ci reki nie podadza w potrzebie, kazdy umie gadac i obiecywac, grozic i wyzywac, a jak wam ludzie w pracy,atmosfera i zarobki nie odpowiadaja no to sory ale co was tam trzyma? piszecie na tym forum a kazdy z was to d...a jak mija brame zakladowa! hahaha Panowie jestescie gorsze plociuchy od Pan!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~`` niezalogowany
17 lutego 2013r. o 19:46
a co tutaj dzisiaj taka cisza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2013r. o 20:15
~`` napisał(a): a co tutaj dzisiaj taka cisza?
CHARLI ANIOLKA WEZWAŁ NA AKCJĘ ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aniolek niezalogowany
18 lutego 2013r. o 11:08
Cisza bo wszyscy odwazni z forum poszli do swoich kolegow i "przełożonych" powiedziec to co mowia tutaj! hahahaaaaa....!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2013r. o 14:25
~aniolek napisał(a): Cisza bo wszyscy odwazni z forum poszli do swoich kolegow i "przełożonych" powiedziec to co mowia tutaj! hahahaaaaa....!!!!!

W pracy byliśmy:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza