Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~lol2 niezalogowany
15 lutego 2013r. o 15:32
~Magda-żona pracownika napisał(a):
~L napisał(a): Nie każdy umie strzelać z ucha jak twój małżonek


Przynajmniej pracuje i zarabia i nie narzeka jak mu źle.

Nie wiesz kto, nie znasz, nie oczerniaj.


...o proszę i tu się mylisz wiem kim jest twój mąż i powiem ci że dobry z niego podpierdalacz ale co cie to obchodzi przeciez kase 10-go do domu przynosi a w robocie wszyscy go maja za s.......la i nikt nie chce z nim robic taka jest prawda!!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Magda-żona pracownika niezalogowany
15 lutego 2013r. o 15:47
~lol2 napisał(a):

...o proszę i tu się mylisz wiem kim jest twój mąż i powiem ci że dobry z niego podpierdalacz ale co cie to obchodzi przeciez kase 10-go do domu przynosi a w robocie wszyscy go maja za s.......la i nikt nie chce z nim robic taka jest prawda!!!



Haha rozbawiłeś mnie do łez :D
Pisz co chcesz--jeśli myślałeś ze mnie tym zdenerwujesz-to ZONK-nie udało ci się.
Pozdrawiam wszystkich narzekających :|

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pitbul niezalogowany
15 lutego 2013r. o 17:00
~Magda-żona pracownika napisał(a):
~lol2 napisał(a):

...o proszę i tu się mylisz wiem kim jest twój mąż i powiem ci że dobry z niego podpierdalacz ale co cie to obchodzi przeciez kase 10-go do domu przynosi a w robocie wszyscy go maja za s.......la i nikt nie chce z nim robic taka jest prawda!!!



Haha rozbawiłeś mnie do łez :D
Pisz co chcesz--jeśli myślałeś ze mnie tym zdenerwujesz-to ZONK-nie udało ci się.
Pozdrawiam wszystkich narzekających :|


no tak ja tez bym się nie przyznał ze w domu mam piz...e zamiast porzadnego faceta który jest za wszystkimi kolegami z pracy i walczy o to zeby mieć lepiej w pracy lepsze zarobki. Lepiej zeby podpir...ał i dostawał 1zl wiecej do wypłaty od innych

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lutego 2013r. o 18:12
~lol2 napisał(a):
~Magda-Ĺźona pracownika napisał(a):
~L napisał(a): Nie kaĹźdy umie strzelać z ucha jak twĂłj małżonek


Przynajmniej pracuje i zarabia i nie narzeka jak mu Ĺşle.

Nie wiesz kto, nie znasz, nie oczerniaj.


...o proszę i tu się mylisz wiem kim jest twój mąż i powiem ci że dobry z niego podpierdalacz ale co cie to obchodzi przeciez kase 10-go do domu przynosi a w robocie wszyscy go maja za s.......la i nikt nie chce z nim robic taka jest prawda!!!
jak wiesz to napisz kto tak podpier...la.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ble niezalogowany
15 lutego 2013r. o 20:13
~ napisał(a):
~lol2 napisał(a):
~Magda-Ĺźona pracownika napisał(a):
~L napisał(a): Nie kaĹźdy umie strzelać z ucha jak twĂłj małżonek


Przynajmniej pracuje i zarabia i nie narzeka jak mu Ĺşle.

Nie wiesz kto, nie znasz, nie oczerniaj.


...o proszę i tu się mylisz wiem kim jest twój mąż i powiem ci że dobry z niego podpierdalacz ale co cie to obchodzi przeciez kase 10-go do domu przynosi a w robocie wszyscy go maja za s.......la i nikt nie chce z nim robic taka jest prawda!!!
jak wiesz to napisz kto tak podpier...la.


a bardzo prosze to jeden z najwiekszych podpi.... Piotrek zwany pitbulem tego pajaca nikt nie przebije w tym zakladzie

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lutego 2013r. o 23:06
Ble cicho badz bo pitbul premie Ci zabierze :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~` niezalogowany
16 lutego 2013r. o 14:42
~ napisał(a): Ble cicho badz bo pitbul premie Ci zabierze :D

może już mu zabrał! Zresztą w tym roku są takie niskie premie, że mała strata, zostaniesz 4 godziny dłużej w miesiącu i będziesz miał tyle samo co premia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lutego 2013r. o 15:50
BURAKI!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza