Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~gienek II niezalogowany
22 czerwca 2014r. o 9:59
Gienek ty wieśniaku :D granatem od pługa oderwany :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 czerwca 2014r. o 20:07
Gienek spawa jak ma syndrom dnia wczorajszego a lutuje pijaków pod sklepem jak razem pija wieczorami :D
23 zlote to ty chyba masz dniówki w kołchozie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 czerwca 2014r. o 21:55
w hormanie więcej zarobisz ??? to idź i zobacz ile tam dają 1800 brutto przez 3 miechy później 2 stówy więcej powodzenia !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gienek niezalogowany
23 czerwca 2014r. o 13:04
e tam chlopaki ja dzis 2 szychta nie jest zle trochu za te 23 zlocisze pospawam kaloryferow i git i rano ide pomidory zbierac i ogorki roboty u mnie na wsi co niemiara (CHLOPAKI NIE PLACZĄ)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gienek niezalogowany
23 czerwca 2014r. o 15:51
~gienek napisał(a): ja tam spawam lutuje super robota lekka i przyjemna 23 zlote na godzinke premia prawie 500 i jest Git dziekuje za te robote aha i jeszcze plywam na orce na darmo co niedziela i talony mam a wy placzki z wanien jak nie pasi to na uszczelki!!!!! jestem ze wsi i tam roboty sie nie boje pozdrawiam

Zapomniałem napisac, że oprócz talonów dostaję co pół roku grzejnik do domu, mam ich w sumie już tyle, że chyba po urlopie będę budował kolejny dom dla wnuka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2014r. o 20:20
Gienek buraku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gienek niezalogowany
28 czerwca 2014r. o 22:29
~ napisał(a): Gienek buraku
-dzięki ale niemam buraków we wiosce ale moge załatwić napisz buraku ile chcesz buraków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja tez niezalogowany
29 czerwca 2014r. o 19:44
Brawo gienek, prawdziwy facet w tym zakladzie, bo jak czytam te forum to wydaje mi sie, ze same przekupki, lenie i zazdrosnicy tam pracuja. Tu za malo, tu za ciezko, mogli na szkole kamieniami nie rzucac to za biurkiem by siedzieli....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu