Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~Alfref niezalogowany
19 czerwca 2014r. o 21:59
Doszły mnie słuchy że Dk uważa że na tym zakładzie jest wszystko taaaaaaak za krec ............ i ludzie którzy oglądają Discovery powinni to pojąc -pracujemy przecież na najnowocześniejszej linii produkcyjnej na świecie i nikt nie chciał by wrócić do tego co było przed tymi "supeerrrrr"zmianami i pseudo ulepszeniami.Pracujecie przecież na najnowocześniejszych maszynach na świecie ,na maszynach z najwyższej półki -"IM WYŻSZA PÓŁKA TYM WIĘKSZE BADZIEWIE" :-) :] :] :] :] :] :]

A W KAŻDYM ZAKŁADZIE PŁACA TAK SAMO



turningtec logo ogłoszenie
2014-06-19, 00:01
1832 wyświetleń

Nowy zakład w Bolesławcu – oferty pracy

Jest praca dla: mechanika obróbki skrawaniem/mechanika przemysłowego (m/k), ustawiacza maszyn CNC (m/k) oraz operatora maszyn CNC (m/k).

Jako dostawca precyzyjnych elementów obrotowych z siłą innowacji i kompleksowym know-how wspieramy czynnie znanych klientów z branży motoryzacyjnej i pojazdów użytkowych. Inne branże to technika napędowa, elektrotechnika jak i technika medyczna. Nadal rozwijamy się i poszukujemy do naszego zakładu w Polsce:

Mechanika obróbki skrawaniem/mechanika przemysłowego (m/k), Ustawiacza maszyn CNC (m/k)

Państwa zadania:

obsługa i ustawianie tokarek i frezarek sterowanych CNC
wdrażanie, monitorowanie i utrzymywanie procesów i zleceń produkcyjnych
przeprowadzanie regularnych kontroli jakości (pomiar i sprawdzanie)
optymalizacja procesów obróbczych (skrócenie czasu pracy maszyn, wzrost stopnia użyteczności itp.
wykonywanie konserwacji maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu do badań według planów konserwacji
Państwa kwalifikacje:

ukończone wykształcenie jako mechanik obróbki skrawaniem
myślenie i praca skierowane na jakość
zdolność do samodzielnej pracy i umiejętność pracy w zespole
dobra znajomość języka niemieckiego
gotowość do pracy na zmiany
Oferujemy Państwu:

intensywne szkolenia w zakładzie w Gosheim, Niemcy
stałe zatrudnienie
sprawiedliwe wynagrodzenie
Możliwości dokształcania się
Operatora maszyn CNC (m/k)

Państwa zadania:

obsługa tokarek i frezarek sterowanych CNC
praca według szkicu
sprawdzanie jakości i wymiana niezbędnych narzędzi
przeprowadzanie regularnych kontroli jakości (pomiar i sprawdzanie)
Monitorowanie procesu produkcyjnego oraz dokonywanie poprawek
Państwa kwalifikacje:

doświadczenie na tokarkach i frezarkach CNC
doświadczenie w czytaniu rysunków technicznych
doświadczenie w kontakcie z przyrządami pomiarowymi
niezawodność i świadomość jakości
dobra znajomość języka niemieckiego
gotowość do pracy na zmiany
Oferujemy Państwu:

intensywne szkolenia w zakładzie w Gosheim, Niemcy
stałe zatrudnienie
sprawiedliwe wynagrodzenie
możliwości dokształcania się
Są Państwo zainteresowani? Cieszymy się na Państwa pisemne podanie na adres e-mail: [email protected]

turningtec Polska sp. z o.o., Katharina Eith,
Tel. +49 (0)7426 6000-14
Aleja Wojska Polskiego 6/1A,
59-700 Bolesławiec
www.turningtec-polska.pl

(informacja zlecona)


Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2014r. o 22:27
~ napisał(a): trochę cię poniosło, ja mam najniższą stawkę i jak coś to zarobki 1700-1800 netto plus premia ok 200zł brutto zależnie od produktywności która jest prawie zawsze na poziomie poniżej 100%


Kolego stawka najnizsza po okresie 3 miesiecznym to u nas 14zl mnożąc to razy 168godzin miesiecznie daje na 2350zl brutto.plus max 200zl premi daje nam 2550zl. Wiec na reke wychodzi max 1800zl

Wiec nie pitol ze zarabiasz duzo wiecej majac najnizsza stawke. A kazdy kto przyjdzie np na lutowanie nie ma co liczyc na wieksze pieniadze niz te 14zl a robota jest jak na lagrach w rosji

Zmoderowano 21.06.2014 godz.13:39 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2014r. o 23:01
No to tyle napisałem 1700zł plus premia za 160h i 1800 plus premia za 168h
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2014r. o 23:07
1800zl za 168godzin wraz z premia:P

Mniejsza z tym.............uwazasz ze to sa godziwe pieniadze za taka prace jak np na lutowaniu sie odwala????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 czerwca 2014r. o 19:47
~ napisał(a): 1800zl za 168godzin wraz z premia:P

Mniejsza z tym.............uwazasz ze to sa godziwe pieniadze za taka prace jak np na lutowaniu sie odwala????

wiadomo, że nie dlatego czekam do końca umowy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
21 czerwca 2014r. o 8:24
A w ktorej "boleslawieckiej " fabryce zarabia sie wiecej?? ja tam nie wiem jak jest u was, no moze po czesci wiem bo znajomy tam pracowal i mniej niz 2500 na reke nie przynosil, ale to chyba od dzialu zalezy. ale tak jak mowie, gdzie wiecej daja w bolcu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 czerwca 2014r. o 12:36
W hormanie więcej zarabiają nawet na okresie próbnym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gienek niezalogowany
21 czerwca 2014r. o 20:25
ja tam spawam lutuje super robota lekka i przyjemna 23 zlote na godzinke premia prawie 500 i jest Git dziekuje za te robote aha i jeszcze plywam na orce na darmo co niedziela i talony mam a wy placzki z wanien jak nie pasi to na uszczelki!!!!! jestem ze wsi i tam roboty sie nie boje pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza