Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~pracownik Hormann niezalogowany
2 lipca 2016r. o 20:41
Nareszcie ktoś z jajami napisał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lipca 2016r. o 8:31
~wy wiecie napisał(a): Jakim trzeba być idiotą żeby pracować w obozie z własnej i nie przymuszonej woli jakim trzeba być idiotą żeby pisać o swoich kolegach takie rzeczy a potem w pracy podać jemu rękę rozmawiać z nim.Jak wam tak tutaj żle to brać swoje manatki i s.............ć na swoje lub do innego pracodawcy nikt was przecież tutaj nie więzi.Po co robicie z nas tu wszystkich pracujących ...i na tym forum .nie jednemu z was ta firma życie uratowała i czegoś was nauczyła dla nie jednego z was ta firma pomogła zdobyć doświadczenie bo nie jeden z was przyszedł do pracy zielony jak napój frugo tyle że z uprawnieniami a teraz wielkie gieroje .Ci co było im żle i odeszli to są chłopy naprawdę z jajami a wy dalej marudzicie i narzekacie ale dubska nie ruszysz z stąd bo kto ci kanapeczki zrobi do pracy jak mamusia będzie daleko.Brać się do roboty lenie śmierdzące i dać żyć innym w spokoju

Siedzisz gamoniu w klimatyzowanym biurze i grasz kozaka!! przyjdz popracuj w temp 40 stopni!!!!-i sluchaj idioty z wioski co jest kierowniczkiem i zna sie jedynie na dymaniu blondyny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
3 lipca 2016r. o 19:20
Nie nie siedzę w klimatyzowanym biurze zapierdzielam w takiej samej temperaturze jak ty i podejrzewam że tak samo ciężko jak ty ale nie skomle jak ty i ci inni co tu wypisują takie dyrdymały że aż głowa puchnie . Widzę że cię los strasznie skrzywdził bo nawet blondyny mu zazdrościsz a może ty jesteś taki zazdrosny bo wybrał ją a nie ciebie może z tobą jest coś nie teges i z twoją orientacją bo dla mnie to jasne ma gościu jaja to robi to z blodyną a nie z tobą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~1 niezalogowany
3 lipca 2016r. o 19:35
~ja napisał(a): Nie nie siedzę w klimatyzowanym biurze zapierdzielam w takiej samej temperaturze jak ty i podejrzewam że tak samo ciężko jak ty ale nie skomle jak ty i ci inni co tu wypisują takie dyrdymały że aż głowa puchnie . Widzę że cię los strasznie skrzywdził bo nawet blondyny mu zazdrościsz a może ty jesteś taki zazdrosny bo wybrał ją a nie ciebie może z tobą jest coś nie teges i z twoją orientacją bo dla mnie to jasne ma gościu jaja to robi to z blodyną a nie z tobą
to dlaczego to czytasz GAMONIU a tym bardziej sie wypowiadasz na tym forum co duopeczke lizesz i o 50 zl masz wieksza premie czarnuchu widac z wypowiedzi ze dupoliz i galgan
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
3 lipca 2016r. o 19:50
Po twoich wypowiedziach włośnie widać kto tu jest gamoniem i co ty sobą reprezentujesz jaką masz kulturę osobistą i że las cię wychował bo to widać i słychać jaka z ciebie dzicz i tu przepraszam zwierzęta leśne ze cię do nich porównałem dziękuję za rozmowę ale by dalej z tobą pisać to musiałbym zniżyć do twojego poziomu a nie chcę


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lipca 2016r. o 6:49
właśnie kapeć wracaj do lasu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~forum dla naiwnych niezalogowany
4 lipca 2016r. o 7:05
Nie przejmuj sie to forum jest właśnie dla tych pracowników, co niby wiedza wszystko....., a przepraszam co chcieli by wiedzieć wszystko i starają sie zabłysnąć na tym forum, aby nikt im nie łamał starych pracowniczych reguł, po pierwsze nikt z nimi sie nie liczy w pracy to szukają akceptacji na tym forum i tyle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~apek niezalogowany
4 lipca 2016r. o 18:11
To , że nikt ze mną się nie liczy to wiem od dawna .Jestem tylko zwykłym fizycznym pracownikiem , który pracuje ciężko.
Jednak trafia mnie na widok nierobówudawaczy.Fizycznie stać ich na pracę w soboty , bo to dla nich błahostka no i oczywiście kasa.
Kiedy oni odpoczywają ?W domu się nudzą?
No tak ,jak się nie napracujesz to się chłopie nudzisz a w sobotę też do roboty bo po co mają ci truć w domu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza