Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~nieznany niezalogowany
2 października 2011r. o 0:57
to kolego stan za piecem to tez sie zwolnisz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolec fan niezalogowany
2 października 2011r. o 9:53
~nieznany napisał(a): to kolego stan za piecem to tez sie zwolnisz




człowieku a jaki tam jest problem schodza grzejniki z pieca dajesz na palete zbierasz komplet i wywozisz na logistyke teraz to jest luzik kilka lat temy to bys dopiero nazekał za piecem jak lecial grzejnik jeden za drugim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~animowy niezalogowany
2 października 2011r. o 12:52
a robiles za piecem . bo ja robilem tam przez trzy lata
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolec fan niezalogowany
2 października 2011r. o 19:25
~animowy napisał(a): a robiles za piecem . bo ja robilem tam przez trzy lata


mam prostą zasadę nie wypowiadam się na tematy o których nie mam zielonego pojęcia więc masz odpowiedz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nieznany niezalogowany
2 października 2011r. o 19:42
no wlasnie ;( to sie nie wypowiadaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolec fan niezalogowany
2 października 2011r. o 22:01
~nieznany napisał(a): no wlasnie ;( to sie nie wypowiadaj


widze kolego że inteligencją nie grzeszysz wiec szkoda czasu na wymiane zdań z tobą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 października 2011r. o 13:29
bolec fan ja widze ze z Toba cos jest nie tak. Nie robiles na jakims stanowisku wiec nie wypowiadaj sie. Skoro twierdzisz ze za piecem jest lux robota to idz zglos sie na ochotnika tam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2011r. o 9:53
są teraz przyjęcia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza