Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~ niezalogowany
27 listopada 2012r. o 18:46
Czy z firmie tej znajduje się laboratorium?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2012r. o 19:58
A ja pozdrawiam koordynatora Grzesia K. Jestes jedyny w swoim rodzaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
27 listopada 2012r. o 20:18
co za FAJA lata po Bocianie?znasz go szma..o ze bzdury piszesz?podaj namiar na siebie a wytlumacze ci pseudo istoto kim jest Bocian!!!!!zreszta dla ciebie parchalcu to PAN BACIAN!!!!rowny koles razem pracowlismy jakies 10 lat a potraktowali faceta jak zero!!!!gosc znal sie na robocie bo jest fachowcem zapitalal jak inni a ze na fajana chodzil to co w oczka kole???bo sam lales w pampercha bo nie bylo czasu na wyjsci do kibelka ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~&& niezalogowany
27 listopada 2012r. o 21:07
~ napisał(a): Czy z firmie tej znajduje się laboratorium?

tak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2012r. o 22:44
~znajoma napisał(a):


No i co ztego? Jak niektórzy pracują po 15 godzin a mają płacone za 8? Faktycznie pajace. Tak więc koleżanko jeśli nie jesteś ta osobą, która tak pracuje to niedługo możesz pozbyć sie tej pracy, bo za ciebie wykona pracę ten co po godzinach robi za darmo.




ja tez pierwsze slysze, kazda nadgodzina jest placona!!!!!!, bzdury piszesz chyba ze "fiszek"nie umiesz odczytywac! albo faktycznie nie wiesz o jakim zakladzie jest to forum, jesli piszesz ogolnikowo załóż inne forum.

Kurcze, jak wy nie umiecie czytać postów. Wcześniej ktoś pisał, że jakiś kierownik tak pracuje, tzn za friko bo siedzi całymi dniami w zakładzie i ma płacone za 8 godzin. Zaznaczam, że nigdy nie pracowałam w tej firmie, po prostu czytam co piszecie, wy pracownicy tej firmy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~qurwa niezalogowany
28 listopada 2012r. o 8:33
~xxx napisał(a): co za FAJA lata po Bocianie?znasz go szma..o ze bzdury piszesz?podaj namiar na siebie a wytlumacze ci pseudo istoto kim jest Bocian!!!!!zreszta dla ciebie parchalcu to PAN BACIAN!!!!rowny koles razem pracowlismy jakies 10 lat a potraktowali faceta jak zero!!!!gosc znal sie na robocie bo jest fachowcem zapitalal jak inni a ze na fajana chodzil to co w oczka kole???bo sam lales w pampercha bo nie bylo czasu na wyjsci do kibelka ????
--JESTEM TEZ 3 RAZY NA TAK! DLA BOĆKA A TEN FRAJER CO ONIM PISZE JAKIES WYMIOCINY NIECH SIE SPALI W PIEKLE KOMPUTEROWY NAŁOGOWY GAMOŃ :D :D :D :D :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~.,,,,,/ niezalogowany
28 listopada 2012r. o 8:41
~ napisał(a): A ja pozdrawiam koordynatora Grzesia K. Jestes jedyny w swoim rodzaju
-- :P :P :P Oh Grześ Oh tak tak tak jest słodki taki powazny i taki przystojny jego zapach czuje na całej hali pozdrawiam rowniez boskiego gregora :P :P :P :P aha jestes blisko a mnie olewasz oh ty łobózie ..... :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pozdrowienia zehnder niezalogowany
28 listopada 2012r. o 9:12
e co to za robota gdzie tylko sami faceci, nie ma na kogo popatrzeć :) macie tam jakieś laski? ;) czy tylko podstarzałe ciało kierownicze :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA #pijezkranu