Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~ niezalogowany
28 listopada 2012r. o 10:00
~pozdrowienia zehnder napisał(a): e co to za robota gdzie tylko sami faceci, nie ma na kogo popatrzeć :) macie tam jakieś laski? ;) czy tylko podstarzałe ciało kierownicze :>
---mamy lasek pod dostatkiem na koncu hali są biura a w nich same gwiazdy na czele z kierowniczką nie zapominając o dwóch laborantkach jedna piekniejsza od drugiej :D :D :D :D :D :D wiec mamy w czym wybierać :D :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krokus niezalogowany
29 listopada 2012r. o 15:34
nie zapominajmy też o paniach na górze :) księgowość i sekretariat też są przecież pełne kobiet :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~joe-black niezalogowany
1 grudnia 2012r. o 11:44
witam, panowie sa tam u was jakies przyjęcia ?? i czy swoje cv wysyłaliście? a może osobiście do stróża ...:)

nie jestem spawaczem ..:) technik jakości i procesu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~vrt niezalogowany
1 grudnia 2012r. o 14:49
jak masz zdolnośći do podpierda....... to śmiało składaj cv ciepłą posadke bedziesz miał od zaraz :D i wynagrodzenie też dobre >Tylko jak sie zwolni miejsce a myśle że dotychczasowi podpierda...... :D trzymają sie swoich stołeczków i codziennie wykonują sumiennie swoją prace...efekty są widoczne na codzień :) zwalniają super pracowników (a na ich miejsca zatrudniają wykwalifikowanych : KAPUSI:)-Więc jak masz ochote pracowac to poszukaj se innej firmy a jak chcesz zostac mistrzem podpierda.......... to robota czeka na ciebie :) :D :D :D :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~joe-black niezalogowany
1 grudnia 2012r. o 16:53
widzę ze nawet jeszcze nie złożyłem CV a już co niektórzy wiedzą jaka funkcja mnie czeka ...:) rozumiem rozgoryczenie co do zachowań ludzkich w pewnym środowisku, lecz niestety tak jest w każdych firmach nawet tych poza granicami PL...znam to osobiście ..:) trzeba też zrozumieć ze praca to praca a zycie prywatne to inna bajka ...większość ludzi przychodzi do pracy i pracuje nie po- aby byli lubiani tylko aby wykonywać swoją pracę ...a że stanowiska , obowiązki,prace są różne ...na to nie mamy wpływu ;)
dla niektórych zawsze trawa u sąsiada jest zieleńsza niż u nas .. :)
zdrowy rozsądek ,dystans ...i powinno byc dobrze :)
dalej nie uzyskałem odpowiedzi jak dostarczyć swoje CV??? :D

Zmoderowano 01.12.2012 godz.20:43 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9931
#pierwszy nieaktywny
1 grudnia 2012r. o 20:09
będą kazali Ci zostawić na bramie. jezeli cie przyjmą to i tak tylko przez adecco agencje z legnicy. poobiecują złote góry zatrudnienie w zehnder... popracujesz jak dobrze pojdzie 2-3 miesiące na normie jak normalny pracownik zehnder tyle ze bedziesz zarabiał jakieś 700zł mniej niż oni. potem Cię zwolnią jak wszystkich tych co przyjeli i powiedzą ze produkcja spadła. :) ale próbuj próbuj!!

Zmoderowano 01.12.2012 godz.20:43 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~joe-black niezalogowany
1 grudnia 2012r. o 20:27
dzieki za rzeczową odpowiedz ,lecz muszę stwierdzić ze agencje"złodzieje" mnie nie interesują :) zobaczę jak sprawa sie rozwinie...a na rozmowie , o ile do niej dojdzie - zapytam o interesujące mnie rzeczy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9931
#pierwszy nieaktywny
1 grudnia 2012r. o 21:17
~joe-black napisał(a): dzieki za rzeczową odpowiedz ,lecz muszę stwierdzić ze agencje"złodzieje" mnie nie interesują :) zobaczę jak sprawa sie rozwinie...a na rozmowie , o ile do niej dojdzie - zapytam o interesujące mnie rzeczy ;)


życzę powodzenia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA Orange zaprasza