Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~Zehnderowiec niezalogowany
12 lutego 2013r. o 11:42
~~~ napisał(a):
~ napisał(a): Mi ostatnio wyszło 3600 na łapkę :D

to ciekawe ile masz na godzinę?

a może 3600 brutto??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2013r. o 12:21
Meg czlowiekiem szarej masy to chyba ty jestes.nie pracujesz na zakladzie(to twoje slowa) a wypowiadasz sie na temat o ktorym nie masz zielonego pojecia.
Wiec siedz jak potulny baranek tam gdzie jestes i sie nie wtracaj.

Co do zwalniania to tez takie hojraki byliscie ale jak wam 6 lat temu z produkcji nagle zwialo prawie 30osob w ciagu roku to nie byliscie tacy weseli.Predzej czy pozniej historia sie kolem zatoczy i zobaczymy te wasze tlumy fachowcow za brama.

Co do tych 3600 na lapke kolego to zeby za 168 godzin taka sume dostac musialbys miec conajmniej 25zl na godzine a tyle nie masz napewno :D Wiec takie bajki to dla siebie zostaw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2013r. o 12:28
~ napisał(a): Meg czlowiekiem szarej masy to chyba ty jestes.nie pracujesz na zakladzie(to twoje slowa) a wypowiadasz sie na temat o ktorym nie masz zielonego pojecia.
Wiec siedz jak potulny baranek tam gdzie jestes i sie nie wtracaj.

Co do zwalniania to tez takie hojraki byliscie ale jak wam 6 lat temu z produkcji nagle zwialo prawie 30osob w ciagu roku to nie byliscie tacy weseli.Predzej czy pozniej historia sie kolem zatoczy i zobaczymy te wasze tlumy fachowcow za brama.

Co do tych 3600 na lapke kolego to zeby za 168 godzin taka sume dostac musialbys miec conajmniej 25zl na godzine a tyle nie masz napewno :D Wiec takie bajki to dla siebie zostaw.

to ze ktos tam nie pracuje to nie znaczy ze nie ma pojecia o tym zakladzie. ja za styczen wzielem prawie trzy tysie na reke i nie mialem zadnej soboty i moze cztery nadgodziny. ale jak do pracy ide to robie swoje i nie uzalam sie nad soba tak jak wy wszyscy tutaj obecni. zachowujecie sie jak pi...y. jak wam zle to wyp....ac a nie placzecie i czekacie na jakas litosc. jak sie ktos ma dwie lewe rece to mu wszedzie bedzie zle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~meg niezalogowany
12 lutego 2013r. o 13:57
~ napisał(a): Meg czlowiekiem szarej masy to chyba ty jestes.nie pracujesz na zakladzie(to twoje slowa) a wypowiadasz sie na temat o ktorym nie masz zielonego pojecia.
Wiec siedz jak potulny baranek tam gdzie jestes i sie nie wtracaj.

Co do zwalniania to tez takie hojraki byliscie ale jak wam 6 lat temu z produkcji nagle zwialo prawie 30osob w ciagu roku to nie byliscie tacy weseli.Predzej czy pozniej historia sie kolem zatoczy i zobaczymy te wasze tlumy fachowcow za brama..


Dla przypomnienia w roku 2007 stopa bezrobocia spadła poniżej 10% a na koniec roku 2012 wzrosła do prawie 13 %
pomyśl, przemyśl, a później się odzywaj "szara maso".
p.s. na zakładzie chyba nikt nie pracuje, chyba, że ktoś dach odśnieża :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2013r. o 21:05
Chyba Janek n ma na łapę 3 klocki za(...)

Zmoderowano 12.02.2013 godz.21:11 - powód: złośliwości (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~` niezalogowany
13 lutego 2013r. o 10:12
~ napisał(a): Chyba Janek n ma na łapę 3 klocki za(...)Zmoderowano 12.02.2013 godz.21:11 - powód: złośliwości (sentinel)

no i Grzegorz zwany kaczuszką z racji bujania się po zakładzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lutego 2013r. o 12:58
tyle to ja mam jako fizyczny i nie bujam sie po zakladzie. robie swoje i wiem za co kase biore i wiem ze nie jest to marny grosz!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jajaja niezalogowany
13 lutego 2013r. o 18:42
~ napisał(a): tyle to ja mam jako fizyczny i nie bujam sie po zakladzie. robie swoje i wiem za co kase biore i wiem ze nie jest to marny grosz!!




popieram, tez tyle tam zarabialem z palcem w d... po 40 godz tyg mialem 2900 na lapke a z jakimis marnymi nadgodzinami powyzej 3! to zle?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMAMrowka zaprasza