Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~lenin niezalogowany
11 lutego 2013r. o 17:33
~ napisał(a): Mi ostatnio wyszło 3600 na łapkę :D
I mam nadzieje ze ty nie narzekasz. Miec tyle i narzekac to chyba bylaby przesada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2013r. o 18:05
Ja za styczen ok. 2800;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~johny niezalogowany
11 lutego 2013r. o 18:19
~lenin napisał(a):
~ napisał(a): Mi ostatnio wyszło 3600 na łapkę :D
I mam nadzieje ze ty nie narzekasz. Miec tyle i narzekac to chyba bylaby przesada.


a napisz kolego za ile godzin tyle dostałeś, tylko bez ściemy to wtedy ocenimy czy się opłacało a nie chwalicie sie ze zarobiliscie 3600 inny 2800 a godzin 250 jak tyle zarobisz pracujac 160-180 godzin to pogadamy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~meg niezalogowany
11 lutego 2013r. o 18:46
~ napisał(a): tak tak jak bedziecie nam placic po 1500 to tez wedle Ciebie bedziemy mieli sie cieszyc tak?
Miales kiedys rodzine na utrzymaniu za 1500zl?
Siedzisz u koryta i cwaniakujesz.Spadnij na ziemie a zobaczysz jak chlopaki ciezko musza na swoj grosz zarobic


nie siedzę u koryta bo nawet tam nie pracuje.
Ludzie pracują za 1100zł (najniższa krajowa) i cieszą się, że mają pracę, bo w b-cu cieżko z pracą.
Widocznie masz problem ze sobą i nie umiesz docenić tego co masz, Narzekaj, narzekaj-jak kiedyś stracisz to co masz to docenisz to co miałeś.
Widocznie nigdy nie pracowałeś np. u jakiegoś prywaciarza, gdzie cieżko o wypłatę w terminie, nie wspominając, że nie ma u nich jakiegokolwiek zaplecza socjalnego, i też ludzie zapier...ją żeby wykarmić rodziny.
Mogłeś szukać pracy gdzie indziej, to może i byś więcej zarobił i się nie narobił, tylko pytanie gdzie w b-cu??
Ciesz się że masz prace a nie marudzisz, jak ci źle złóż wymówienie i idź szukaj czegoś lepszego, gdzie będziesz bardziej dowartościowany...!!
p.s. każdy sobie rzepkę w życiu skrobie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2013r. o 22:14
to po kiego wypowiadasz sie w temacie skoro nie masz pojecia co to za praca i jak tam sie pracuje.Pewnie najlepiej zamknac gembe i dac sie zgnoic bo przeciez placa po 1800zl nic tylko sie cieszyc.
I pracowalem u prywaciarza za 4zl na godzine i gdybym zachowywal sie tak jak ty to pewnie dalej bym tam pracowal bo przeciez placil no nie?
Przez takich jak ty myslacych tak jak ty jest coraz gorzej bo ty sie bedziesz cieszyc ze placa ci 1800zl niewazne ze beda cie gnoic i nie bedziesz mial zadnych praw itp.Dla Ciebie liczy sie ze placa.

A ja pisze tu bo moze szanowna dyrekcja przejzy wreszcie na oczy.Bo skonczy sie tak jak kilka lat temu ze beda sie prosic o ludzi jak im masowo zaloga bedzie sie zwalniac.
Historia zatacza kolo powoli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
12 lutego 2013r. o 9:01
~ napisał(a): Mi ostatnio wyszło 3600 na łapkę :D

to ciekawe ile masz na godzinę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lol niezalogowany
12 lutego 2013r. o 10:19
~ napisał(a): to po kiego wypowiadasz sie w temacie skoro nie masz pojecia co to za praca i jak tam sie pracuje.Pewnie najlepiej zamknac gembe i dac sie zgnoic bo przeciez placa po 1800zl nic tylko sie cieszyc.
I pracowalem u prywaciarza za 4zl na godzine i gdybym zachowywal sie tak jak ty to pewnie dalej bym tam pracowal bo przeciez placil no nie?
Przez takich jak ty myslacych tak jak ty jest coraz gorzej bo ty sie bedziesz cieszyc ze placa ci 1800zl niewazne ze beda cie gnoic i nie bedziesz mial zadnych praw itp.Dla Ciebie liczy sie ze placa.

A ja pisze tu bo moze szanowna dyrekcja przejzy wreszcie na oczy.Bo skonczy sie tak jak kilka lat temu ze beda sie prosic o ludzi jak im masowo zaloga bedzie sie zwalniac.
Historia zatacza kolo powoli


Srały muszki będzie wiosna- że ludzie zaczną się masowo zwalniać.
Póknij się w czoło człowieku-masz klapki na oczach jak stara chabeta.
Weź się dso roboty zamiast narzekać a jak ci praca nie odpowiada to wypier... z tąd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~meg niezalogowany
12 lutego 2013r. o 10:22
~ napisał(a): A ja pisze tu bo moze szanowna dyrekcja przejzy wreszcie na oczy.Bo skonczy sie tak jak kilka lat temu ze beda sie prosic o ludzi jak im masowo zaloga bedzie sie zwalniac.
Historia zatacza kolo powoli


Masz problem idź na rozmowę do dyrekcji. Porozmawiaj, wyraź swoje ubolewanie i swe problemy. Taki cwany na forum pisze Brak odwagi na rozmowę prosto w oczy?
p.s. jak nie wiesz co robię to się nie wypowiadaj. I naucz się człowieku szarej masy czytać ze zrozumieniem....żal...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza